Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy érhetem el azt hogy...

Hogy érhetem el azt hogy falkavezér legyek?

Figyelt kérdés
Lassan 2hónapja nálunk van az egyik távoli rokonunktól lepasszolt kutyus. Menhelyre akarta vitetni, de én úgy voltam vele hogy befogadom. Próbáltam már csinálni vele ilyen feladatokat, pl kézből etetés, először én megyek be/ki utána ő. Meg sokmindent tanítottam neki, viszont valamiért nem hallgat rám sosem (főleg ha nincs nálam kaja) kutyasuliba tervezünk majd menni, viszont egyelőre a házat csinálom és arra elment sok pénz, így először azt fejezném be. De mit tudnék tenni, hogy számára én legyek az “alfa”, és ha szólok neki egyből rám figyeljen?
2022. jún. 27. 15:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
A falkavezér elmélet szerencsére már megbukott, ugyhogy itt inkább az lenne a kérdés, hogy mi az amiben nem hallgat rád?
2022. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
2022. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Erre jelentkezz, ennyit talán rá tudsz szánni a kiadásaid mellett, ezzel kapsz egy alapot, és behívnak egy online csoportba, ahol el tudsz indulni, tapasztalatot tudsz cserélni másokkal.

[link]

2022. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szinte semmiben, de ha kaja van nálam akkor jön. De ha nincs még felém sem néz.
2022. jún. 27. 16:04
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha kajára jön, építsd arra a tanítást. Ne várj gyors eredményt, ne taníts egyszerre sokat, de az legyen egyértelmű a kutyának. Használhatsz kézjeleket is közben, illetve ha már látod, hogy érti, amit kérsz, akkor hozzáteheted a parancsszót is, de ne mantrázd, mert nem fogja érteni, mit jelent. Jó, ha egy kutya kajamotivált. Minél büdösebb a jutalom, amit kaphat, annál jobb. Már egyszer csalódott az emberben, ezt is fel kell építeni.
2022. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Van egy nagyszerű csatorna, amennyiben megy az angol.


Ezeket a videókat nézd meg, van köztük olyan, amely azt tanítja meg a kutyának, hogy mindig jöjjön oda, ha hívod, fogadjon szót.


Nagyszerű trénerről van szó.

2022. jún. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
2022. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
2 hónap alatt ne várj sokat, hisz még a kötődés sem alakult ki. Türelem
2022. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
9 hónaposan már meg tudod tanítani, hogy odajöjjön.
2022. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem 2hónapos a kutya! Csak 2hónapja van nálunk
2022. jún. 27. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!