Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy a francia bulldogok...

Igaz, hogy a francia bulldogok átlag életkora 7-8 év?

Figyelt kérdés

Én ezt hallottam és olvastam is valahol a neten, mert hogy "túltenyésztett, érzékeny" fajta. Szőrnyű belegondolni, hogy a kiskutyám aki most 3,5 éves és igazi kis egyéniség, győnyörű kis szeretet bomba, már leélte a fél életét:(

Igaz lehet hogy ilyen rövid életűek?


2010. szept. 20. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez általánosítás. A bulldogokra általában 7 évet írnak átlagéletkorra. Az én angol bulldogom 11 éves volt mikor meghalt, úgyhogy nem lehet azt mondani, hogy 7-8 év és annyi.
2010. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez mind a nyomott kis orruk miatt van. A boxer is ilyen fajta. A mi boxerünk 9 éves volt.
2010. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért ez változó. Ismertem 14 éves francia bulldogot is. De amúgy tény, hogy beteges fajta. Ha vigyázol rá,rendszeresen viszed orvosi vizsgálatokra, jó minőségű kaját, vitaminokat adsz neki, meghosszabbíthatod az életét. Ez az életkor inkább az angol bulldogokra jellemző.

Ne aggódj:)

2010. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!