Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szájszag ellen mi vált be nektek?

Szájszag ellen mi vált be nektek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 28. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vidd orvoshoz!

Elképzelhető hogy fogkő, vagy rossz fog áll a háttérben

2022. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek van igaza. A kutyámnak fogköve volt, attól volt szájszaga nagyon durván. Megstisztítva sokkal jobb
2022. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogkő van a képben, akkor azt tényleg érdemes eltávolíttatni. De amúgy az én kutyámnak le lett szedve a fogköve, de szájszaga is így van azért, de épp nemrég vettük ezt a Leiky Dentanol terméket, még csak nemrég használjuk, még nem tapasztaltam hatást, de vannak róla elég jó vélemények, sokan írják, hogy segített a szájszagon.


Link: [link]


Érdemes lecsekkolni, de ettől még szerintem is ha van fogkő, vagy valami baja van a fogának, akkor azt mindenképp kezelni kell.

2022. jún. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mennyi időbe telik? Fáj neki vagy esetleg altatják ehhez?
2022. jún. 28. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyomanyos modszernel altatjak/ boditjak, de nem faj. Rovid beavatkozas, attol fugg, mennyi fogkove van, 20-40 perc. De van ultrahangos fogkoeltavolitas, par kutyakozmetikus csinal ilyet is altatas nelkul, de ehhez szerintem nagyon nyugodt kutya kell, aki elviseli ha idegenek turkalnak a szajaban.
2022. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Karesz6969 ***** válasza:
100%

Sziasztok,


nekem 3 kutyám van, egy közülük már idős 13. évében jár és a fogait is kezdte már kiköpdösni a fogínye gyulladt volt és brutál szájszagot árasztott.


Találtam megoldást:


[link]


Ez az algapor minden vacsora alkalmával bele van keverve (súly szerinti mennyiség a mellékelt kis műanyag kanállal kimérve) a kajájukba - mind 3 kutyámnak...szájszag, szőrhullás, bágyadtság a múlté:-)))


Minden kutyás gazdinak csak ajánlani tudom, mert nekem a kutyáimnál maradéktalanul bevált.

2022. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!