Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vegyek a kutyámnak szülina...

Mit vegyek a kutyámnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

max 10 000 ft-ig.

Igazából mindene megvan,ezért nem tudok dönteni.Tal n ti tudtok egy jó ötletet adni.A ti kutyátok mit kapott szülinapjára?


2010. szept. 20. 16:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%

Semmit. Ne adj neki semmit, a kutya nem tudja, hogy születésnapja van. Csak szeresd, de azt minden nap.


Ha érzi, hogy mindig jól bánnak vele, nem érdekli a születésnapja. Ő nem ember.


Félreértés ne essék, nekem már nagyon sok kutyám volt/van, imádom őket. De nem szabad őket emberként kezelni, sokkal hálásabbak, ha kutyaként (és NEM kutyául) bánsz velük!

2010. szept. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Most lesz 3 éves, addig minden évben extra kaját kapott a szülinapján, illetve amikor befogadtuk(mert nem tudjuk mikor születhetett). Tavaly 1 kg virsli, csirkemell és csirkemáj volt a menü, levesként megfőzve. Én ebből nem akartam akkora parádét csinálni,hiszen ő úgy se tudja,hogy szülinapja van.Mindene megvan, feleslegesnek tartottam sok pénzt rá költeni.

De a nagy lakomának viszont nagyon örült=)

2010. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem ember,nem is kezelem emberként.Azt is tudom,hogy ő ezt nem érti.DE én szeretem látni,ahogy boldogan "kibontja" az ajándékát.Megérdemli,hiszen olyan sok örömöt okozott már nekem (agilityzünk,és egy hónapja lépett az A3 kategóriába, ezen kívül több IPO versenyen is dobogós helyezett lett,stb..)
2010. szept. 20. 16:35
 4/26 anonim ***** válasza:

(16:29-es vagyok)


Persze, lehet valamivel kedveskedni, miért ne tennénk. De akkor is, TÍZ EZER forint? Azt a rohadt... A gyerekemre nem költök annyit! :)

2010. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

(16:29-es megint)


Amúgy gratulálok az IPO-hoz!

2010. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Mi azért szoktunk, mégha antropomorfizmusnak is tűnik. Két spánielünk van. Mindig kapnak sípoló kutyajátékot vagy labdát, meg dentastixet. Még egy papírcsákó is van, amit a fejére teszünk az épp szülinaposnak és lefotózzuk. És veszik a lapot.
2010. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Valami új kis játékot talán amivel játszhat, vagy valami különleges ételt. :-)

Attól hogy a kutya nem tudja hogy születésnapja van, te még tudod. :)

2010. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
49%

Lehet, hogy maradi vagyok, de most már tartják a háziállatok születésnapját is?


Nekem van 40 csirkém, akkor felköszöntöm mindegyiket, csak előbb meg kell kérdeznem tőlük, hogy mikor van a születésnapjuk, mert én nem emlékszem rá.

2010. szept. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Pár száz ezrem félre van téve a kutyámnak (versenyre nevezési díjak..odautazás..)és úgy gondoltam,hogy 10ezret kiveszek a szülinapjára...És mielőtt valaki félreértené..9 évig gyűjtöttem ezekre a pénzt,szóval nem csak az ölembe hullott.
2010. szept. 20. 16:38
 10/26 A kérdező kommentje:
Ja,és köszönöm az összes választ. :)
2010. szept. 20. 16:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!