Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Főzni a kutyámnak?

Főzni a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Szeretnék neki főzni. Akkor teljesen elhagyhatom a tápot? És miket főzzek neki? Milyen arányban? Idősebb Golden Retriever szukáról van szó. Kicsit kisebb mint a standard méret.
2011. nov. 4. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
minek főznél neki tudom hogy szreted meg minden de nem kell egy kutyát elkényeztetni főzni sem kell neki !
2011. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hozzáértő állatorvossal kéne egyeztetned az arányokról, mennyiségekről.

Amúgy még mindig olcsóbban jössz ki, ha prémiumtápot vennél neki, mintha főznél rá.

2011. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én vegyesen etetem a kutyámat!

tápot is kap, és főzöm is neki! A rizsesmájat, rizses bárányt szokták javasolni az idősebb kutyáknak! Én vadhúst is főzök neki. Zöldséget is tehetsz neki bele!

2011. nov. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt - érdemes elolvasni az elejétől:

[link]

2011. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is úgy etetem a kutyámat, hogy reggel tápot, este pedig általában főtt kaját.

Rizst, húst, zöldséget, gyümölcsöt.

2011. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló kutyám volt és vegyesen etettem reggel amikor feljöttünk kapott egy marék száraz tápot vacsorára meg főtt kaját ami csirkefarhátból és hozzá főzött tésztából állt. Egyszerre kb 1 1/2 kg farhátot főztem csak egy kis sóval annyi lével hogy elfedje mikor már majdnem kész volt hozzá tettem a szarvacskát és csendesen puhára főztem ez az adag kb3-4 napra volt elegendő sajnos már nem él de gyönyörú 14 évet élt. A szivem még most is fáj érte.
2011. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Mi nem etetjuk a kityankat tappal. Nem azert mert ne futna ra, egyszeruen csak ugy vagyunk vele mintahogy a bolti felfujt, telenyomkodott tartositoszeres dolgokat nem vesszuk meg magunknak(udito, toltottkeksz, chips)egeszsegtelen szempontbol ugy a kutyanak is csak sajat kezuleg keszitett kajat adunk. Es hidjetek el nem veletlenul 16 evet is megelt a legutoso kutyank!!
2011. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én sok helyen érdeklődtem, hogy vajon mivel érdemes etetnem a kutyám - rengeteg választ kaptam, különféléket.

Megvettem neki a drága tápot, vettem középkategóriás, és olcsó tápot is, s azt tapasztaltam, hogy még a legdrágább tápot se eszi meg, rá se akart nézni - keverhettem én akármivel. Még kölyök, 4 hónapos. Így főzök neki.

Tésztát, rizst farháttal, csirkelábat, nyakat, májat...etc.

2011. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is vegyesen etetek, de zömében maradékot, főtt ételt kapnak. Tápot csak akkor ha mondjuk nincs úgy kimaradt ennivaló. A túl zsírosat, penészeset, nem adom oda.
2011. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen akkor teljesen elhagyhatod a tápot nekünk kaukázusi juhászunk van 1 éves de nem az a nagy fajta és neki minden este főzünk de persze a megmaradt kajából de arra figyelj, hogy legyen neki benne vmi laktató pl. kenyér vagy kifli vagy zsömle stb... és egy pici étolajat v zsírt is tegyél neki bele, hogy ne legyen zsírszegény ;)
2011. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!