Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi tápról, összetevőiről?

Figyelt kérdés

[link]


Tele van rakva gyógynövényekkel, amiket én magam is csak ritkán kúraszerűen fogyasztanék, pl. mezei zsurlót tavasszal, csipkebogyót is csak alkalmanként, kókuszzsírt egyáltalán nem, egyszer vettem, de iszonyat, ha az lerakódik az érfalon... egy csomó összetevőt nem is ismerek.. pl kovaföld... stb. egy értékelhető a lazacot találtam, de szóval nem tudom. banán? Édeskömény? Köles? minek? Szentjánoskenyér...


mondjátok meg őszintén szüksége van, egyáltalán nem lesz ártalmas a kutyáknak?


Köszi!



#lazac #Naturavetal #Canin Plus
2022. júl. 6. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Hát én a sima kutyakajág javasolnám inkább.
2022. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nyilván a petrezselyem, alga, szeder..oké répát is kap nyersen


de sörélesztő, oroszlánfog azt sem tudom eszik, vagy isszák..

2022. júl. 6. 22:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Oda van irva, hogy az oroszlanfog az pitypang :D

Amugy meg valoszinuleg elhanyagolhato mennyiseg van benne ezekbol, nem hinnem, hogy karos lenne, fel sincs tuntetve a szazalekos arany.

Nem hangzik rosszul ez a tap, de oszinten szolva, 3290 forint/ kiloert nem ezt valasztanam, mert ahhoz kepest lehetne benne tobb hus. Mondjuk azt nem tudom ertelmezni, hogy 24% szaritott lazac miert is szamit 60-nak, valaki okosabb esetleg ezt elmagyarazhatna :D


Bar esetleg csirkeallergia kutyanak jo opcio lehet, nehez olyan tapot talalni, ami teljesen mentes.


En inkabb valami mast valasztanek, ami jobb ar-ertek aranyban.

2022. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3: Én sem értem teljesen, de a logika mögötte az, hogy a friss hús javarészt vízből áll, ezt viszont szárítani kell. Ezért arányaiban sokkal kevesebb marad a hús mennyisége a tápban.


Ez az ár érték arány egyenesen agyhalál, a háromnegyedéért-feléért jó vétel lenne.


Egyébként összetétel szempontjából rendben van szerintem. Valószínűleg a táp legnagyobb részét a köles és a lazac, talán még a szentjános kenyér teszi ki, az utána következők kis mértékben vannak jelen. Kétlem hogy problémákat okoznának, inkább hasznosak lehetnek.

2022. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


3#

a Brit care lazacost ismered? Az jó lehet?

[link]

2022. júl. 6. 23:18
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem volt nekik egy csomó maradék cuccuk meg hulladékok egyéb dolgok gyártásából, amivel nem tudták mit kezdjenek és hát jött az ötlet, dobjunk be mindent a kutyatápba és adjuk el mint valami különleges menő tápot. Így mindenki jól jár, kivéve a kutya meg aki ezt megveszi.
2022. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Mi van?! 1kg 3290?! Hát én nem eszek ilyen drágán! Ha csak napi 0,5kg-t eszik meg az 50E Ft egy hónapban! Szeretett kutyusomat tegnap temettem el, kb. 13 éves volt, de sose kapott ilyen drágát és végig egészséges volt.
2022. júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

Drága táp, de jó minőségű.

Ezt a tápot a barfos gazdik is szokták adni a kutyáiknak amikor a barf nem megoldható pl nyaralás ideje alatt.

2022. júl. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A gyógynövények jót tesznek a kutyáknak.

Sörélesztő (pehely) a vedlést segíti.

És azért is jó ez a táp mert hidegen sajtolt (könnyebben emészti a kutya mint az extrudáltakat)

2022. júl. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13%
9. hát azért nem akarom elképzelni, milyen iszonyút szarik a kutya egy ilyen táp után.
2022. júl. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!