Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik száraztáp etetése a...

Melyik száraztáp etetése a legalkalmasabb egy kölyök francia bulldog egészséges fejlődése érdekében? Ki mivel etet? Szinte minden táp összetevőit átnéztem de egyszerüen lehetetlen eldönteni hogy melyik lenne a legjobb...

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a segítőkész válaszokat!

2020. aug. 21. 16:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Én az Acanát javaslom, esetleg Real Nature
2020. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Beírtam a keresőbe de nem ad ki olyan márkájut...Esetleg nem tudnád belinkelni?
2020. aug. 21. 16:11
 3/16 A kérdező kommentje:
A real nature márkára gondoltam
2020. aug. 21. 16:13
 4/16 A kérdező kommentje:
MEgvan.
2020. aug. 21. 16:15
 5/16 anonim ***** válasza:

Prémium tápok között vannak az olcsóbb kategóriák közt is jók. Ha nem egy átlagosnál aktívabb, mozgósabb kutyát veszel nem feltétlenül jó neked az ami tele van fehérjével és "energia bónuszokkal".

Úgysem fogod annyit mozgatni a f.bulldogot (már csak azért is, mert nem tudod a légzés gondjai miatt), hogy ennyi kalóriát bele tömj.

Csak elhízik tőle, az ilyen acana és taste of the wild féle ételek nagy, aktív kutyáknak jók.


Kisebbeknek select gold, josera, happy dog, bosch ilyesmi azokból is ennek a fajtának a kevésbé aktív vagy átlagos adagot (2x vagy 3x-ra elosztva) és a light típusokat ajánlom.


Persze, ha telik rá és szeretnéd is próbálni az első két legjobb prémium táp mehet, de amint hízást tapasztalsz mozgasd többet vagy válts, ez a fajta nagyon kényes.

2020. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*és brit care small breed.az sem egy rossz táp.
2020. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5-ös, direkt olyan francia bulldogot választottam aminek a szülei sportos mozgékony izmos testüek plussz tiszta légzésüek, láttam őket személyesen is és valóban sport bucik voltak jártak velük túrázni stb...és én nem szeretném hogy egy hájtömbb röfögős alig élő malac legyen belőle, én is edzetni fogom hogy úgy nézzen ki mint a csodálatos szülei és jól érezze magát a bőrében......Rossz minőségü táppal meg nem akarom etetni, késöbbiekben mikor elmúlt 1 éves akkor nyersezni fogunk de addig is kölyök korára a legeslegjobb tápanyagokban gazdag tápot szeretném neki.
2020. aug. 21. 16:53
 8/16 A kérdező kommentje:
Viszont a megfelelő választás egy kicsit nehéz...
2020. aug. 21. 16:56
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kinézetre nézhet ki akárhogy a fajta maga akkor is beteg, ha a legjobb legtöbb aranykoszorús szerzett tenyésztőtől veszed is.

Nem feltétlenül a tenyésztők miatt vannak betegségei (vagyis pontosabban de eleve nem kellett volna ilyen hibás fajtát erőltetni), hanem mert maga a fajta hajlamos rengeteg betegségre.

Milliókért is veheted akkor is francia bulldog és akkor is gondjai vannak a testfelépítése miatt.


Te tápot kérdeztél, én ajánlottam.

Ha akarod etesd acanaval, de mint mondtam, ha hízik mozgasd többet (ha bírja), ha nem akkor válts.


Túrát meg okosan. Az alacsony kutyák csípője nem feltétlenül örül egy hegyes-dombos útnak. Különösen ezé a fajtáé nem. Pont ezért mondja mindenki, hogy problémás kutya.A légútjai sem bírják a megerőltetést hiába jó a tenyésztő,nyomott az orra. Angol bulldogot, mopszot se tudsz vinni csak akkora útra amekkorát az egyed légútja megenged. Ez nem lesz nagy táv, hiába sportoltatod.Városi kutya.

2020. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Francia bulldog lefullad egy túrán főleg a 30-33 fokos melegben. Fél úton rohanhatsz vissza a városba mert túl melegszik, hőgutát vagy napszúrást kap. Ha fehér még le is ég nekik kell kutya naptej mint a bullterriernek.
2020. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!