Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az állatok (kutya, macska)...

Az állatok (kutya, macska) könnyebben szülnek, mint mi, "embernők"?

Figyelt kérdés
Nekik ugye nincsenek olyan görcseik, amiktől mi fél napokat szenvedünk?
2010. szept. 20. 22:34
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
18 évesen hülyeségeket beszélni...
2010. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
akkor most az érzelmi áltudományos részről próbáljuk meg átterelni a témát a tudományosra. az emlősállatok medencecsontja jóval szélesebb, mint az emberé (természetesen az utódok méretéhez viszonyítva), még a főemlősök is jóval könnyebben és kevésbé fájdalmasan szülnek, mint az emberek. a komplikáció természetesen ugyanúgy veszélyforrás, de most nem erről van szó. a lényeg: igen, az állatok könnyebben adnak életet az utódoknak.
2010. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezt senki nem tudja megmondani, mert még senki nem volt mindkét fél (ember és állat) helyében.
2010. szept. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Ha agyi ingereket mérnének, akkor meg lehetne állapítani.
2010. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
A 18éves a második, tehát nem ő mondta.
2010. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Látom, sikerült sok ember érdeklődését felkeltenem. Köszönöm a hozzászólásokat, valójában olyasmi választ vártam, mint a 22.52-es, tehát élettanit vagy közvetlen személyes élményt.

(A rosszmájú kérdezőnek üzenem, hogy se kutyám, se macskám, csak szeretem őket, az egy szem fiú tengerimalacomat meg elég nehéz lenne szaporítani, de amikor annak idején az állatkereskedésből már szaporodott állapotban hoztam haza két lányt, mindhárom "unokát" megtartottam, mert nem volt szívem továbbadni őket.)

2010. szept. 20. 23:02
 17/22 anonim ***** válasza:
Tenyésztő ismerősöm mesélte,hogy a kutyája első elléskor saját magát harapdálta kínjában,aztán az elletőládát.Soha többé nem fedeztette azt a kutyát.
2010. szept. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam a kutyám,mikor ellet,és szerintem neki is nagyon fájhatott,mert először (gondolom én az első fájásokkor)csak hevert mellettem a kanapén,és az orrával bökdöste a kezem,egészen addig,míg az a hasára nem tévedt. Mikor simogattam a hasát,akkor kissé megnyugodott,de utána felállt,és átvonszolta magát a másik szobába. Nyüszögést hallottam,ezért átmentem megnézni,de addigra már egy kis zöldes,nyálkás lényecske bujt elő belőle. A második kölyök utána már nem nyüszített,inkább csak azt láttam,hogy erőlködik és nagyon kimerült.Aztán lenyalogatta a kölyköket. Sajnos az 5 kiskutyából csak 2 maradt,mert 3mat agyon nyomott. :(
2010. szept. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%
23:19 Na látod ezért nem kéne az ilyen felelőtlen emberek szaporitsák a kutyáikat.
2010. szept. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
egyszer találtam egy cicust ami vemhes volt,görcsölt ,visított az ajtonk elött :( be engedtem,adtam neki enni,inni és csináltam neki helyet.aztán egyszer meg szült másnap délutánra.mikor be fogadtuk akkor aznap reggel volt kb 3-4 óra amikor szült az meg másnap késő délután 6-7 óra fele de amíg meg nem ellet adig görcsölt sírt és keservesen nyávogot,nekem nem volt még soha cicám ezért nem tudtam mit tegyek hogy segitsek neki ezért felhívtam az orvost hogy szül a cicám de nagyon fáj neki igy be is vittem a cicát a dokihoz és adot neki fájdalom csilapitot stb.stb.....ezután haza mentünk le feküdtem másnap este meg szült és 4 tündéri kis kölyke lett.kerestem neki gazdit aki szereti őt.az anya cica még most is meg van nekem és imádom persze ki lett ivartalanitva :)a kicsik nagyon jó helyre kerültek még a mai napig is láthatjuk őket hétvégenként vagy ahogy egyeztetünk és a mostani gazdik is ivartalanitota mind :)ugyhogy ugyan ugy fáj nekik mint nekünk embereknek :(
2010. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!