Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismeretlen fajtájú vagy már...

Ismeretlen fajtájú vagy már keverék szülőktől származó keverék kölyökkutya (örök)befogadása és felnevelése?

Figyelt kérdés
Írnátok ilyen sztorikat? Honnan került hozzátok? Milyen volt, mi lett belőle?
2022. júl. 7. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát...mit lehet erről írni. Menhelyről hoztuk el, kisebb volt aztán nagyobb lett :-) Kutyaszépségverseny 1km-s körzetébe se engedték volna be. Amíg be nem jött valaki a kapun addig ugatott, ha már bent volt nem érdekelte csak jól megszaglászta :-) Grillezéskor, bográcsoláskor vigyázni kellett vele, mert lopós volt.
2022. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt az utcán találtam, építőmunkások röhögve rugdalták. Hazavittem, leélte nálunk az életét. Drótszőrű tacskó tuti volt benne, azon kívül passz.

A másodikat egy kisváros sintértelepéről hoztuk, másnap altatták volna. Ő puggle volt (mopsz és beagle keverék). Ő is öregkorában halt meg.

A harmadik a jelenlegi, őt egy nagyobb város ebrendészetéről hoztuk, most két éves. Olyan aprócska volt hogy azt hittük, kb csivavaméretű lesz, ennek ellenére az égig nőttek a lábai. Úgy néz ki mint egy őzike. Whippet és shiba inu mix.

2022. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Feleves ivaros kan foxi ra hajazo kutya rohangaszott a balatoni telkunkon. Amint meglattam,nem tudtam ,milyen fajta es azt mondtam,h ha kan,ivaros es kutyaformaju es szobatiszta,megtartom. Nem tudtam,h 98% foxi es mivel jar,de szerencsere akozben rajottem,h szeretek jarni futni :D


Futas kozbe sose tudtam hol van,mindig uldozott vmi allatot,5 km-t nyomott egyben sprintet,mint a rajzfilmekeben es futott tovabb,korbefutkosott,ujabb sprintek. Elkepeszto. A legonfejubb legkotekedobb legidegesitobb kutya volt. De becsulettel felneveltem es vegig mellette voltam. Rakban halt meg szegeny.



Ha visszagondolok,nekem mar akkor inkabb egy ovkutya kellett volna,de a foxi nelkul nem lenne ennyi turelmem a mostanihoz.


Aztan most a sokkal fegyelmezettebb ov kutyammal hihetetlenul turelmes es laza tudok lenni a szabalyok kovetkezetes betartasaval egyutt. :D

2022. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!