Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó lesz ez a levél a tenyésztő...

Jó lesz ez a levél a tenyésztőnek?

Figyelt kérdés

Szeretnék labrador kölyköt venni és ehez kell írni egy levelet, nem csináltam még ilyet, segítenétek ha valamit kihagyok, vagy túl sok?


Kedves (...)!

Szeretnék maguktól sárga vagy fekete kankölyköt vásárolni.

A fajta mellett a tanulékonysága és az emberközpontúsága miatt döntöttem. Magukat sokan ajánlották, ismerősök kutyái szépek és egészségesek, ezért szeretnék önöktől vásárolni.

Dunaparthoz közeli lakásban élek, hosszú sétákat tudok neki biztosítani, felnőtt korában futni is rendszeresen vinném. Kutyaóviba és iskolába is mennék vele. Versenyezni nem szeretnék, teljesen családikutya lenne, gyerek, más háziállat nincs.

Örülnék, ha feltenne a várólistára.


Telefonszámom:(...)


Köszönettel:(...)



2022. jún. 18. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem igen.
2022. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha van kutyas tapasztalatod, azt meg beleirhatod, de kezdesnek szerintem jo.
2022. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

En azt a mondatot kivennem, hogy orulnek, ha feltenne minket a listara, ez olyan nem is tudom, fura :D


Egyebkent ez igy jo lesz :)

2022. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%

"Dunaparthoz közeli lakásban élek, hosszú sétákat tudok neki biztosítani, felnőtt korában futni is rendszeresen vinném. Kutyaóviba és iskolába is mennék vele. Versenyezni nem szeretnék, teljesen családikutya lenne, gyerek, más háziállat nincs.


Örülnék, ha feltenne a várólistára."


A fenti részt kihagyhatod. Úgyis csak a lóvéd kell nekik. Vagy ha pékségbe mész, ott is magyarázkodsz kenyérvásárlásnál?

2022. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Cirkalmas
2022. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Ne hagyd ki, elegge fontos, hogy milyen korulmenyek kozott el a leendo gazdi es mit szeretne biztositani a kutyusnak :)


Azert ne hasonlitsuk mar a kutyavasarlast egy kenyerhez konyorgom! Nem par napra valasztunk tarsat, hanem legalabb 10-12 evre.

A jo tenyesztonek se az a celja, hogy valogatas nelkul barkinek, barmilyen korulmenyek koze kutyat adjon, csak azert, mert kifizetik az arat.


Amirol te beszelsz 4-es, az a szaporito. Na o az, aki az utolso putris idiotanak is odaadja a kutyat, mert neki tokmindegy, csak lehessen keresni rajta.

2022. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6 Ne hagyd ki, elegge fontos, hogy milyen korulmenyek kozott el a leendo gazdi es mit szeretne biztositani a kutyusnak :)


A leírtakhoz rakjak még valamit, pl lakás mérete, vane klíma?

2022. jún. 18. 12:32
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
A legelso levelet nem kell nagyon tulbonyolitani, valoszinuleg ugy is azt fogja kerni, hogy beszeljetek telefonon es akkor majd ott “kikerdez”.
2022. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
A kutyaovi szót rövid o-val írjad.
2022. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem jó, én kicsit konkrétabban fogalmaznék itt


,,ismerősök kutyái szépek és egészségesek, " Hogy melyik alomból származó kutyák, kik ajánlottak -- már ha tenyésztő lennék - ez érdekelne


Így, ahogy írtad vagy igaz, vagy nem. Nem kötekedni akarok veled mert én kétlem, de nem én fogok neked eladni kutyát.

2022. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!