Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tolna megyében, Somogy megyébe...

Tolna megyében, Somogy megyében hova lehet menni állatorvoshoz vasárnap?

Figyelt kérdés
Nagymamám idős kutyája mára nagyon rosszul lett, szeretnénk elvinni állatorvoshoz. Én külföldön lakom, innen próbálok keresgélni a neten valamit, de nem találok, mindenre azt jelzi ki, hogy zárva. A kutya Tamásiban van, anyukám el tudná ma vinni dokihoz, de nem tudjuk hova lehet menni. A Szekszárdi Állatkórházban halét meg a szüleim előző kutyája mikor oda vitték műtétre egy orvosi hiba miatt, így abban nem bízik anya, illetve azt is úgy jelzi az internet hogy zárva van. Valaki aki errefelé lakik, van valami ötlete?
2022. júl. 10. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak megyénként az ügyeletek.


Ha nincs hozzátok közeli én azt csinálnám, hogy olyat is felhívnék aki az adott városban rendel és ugyan éppen nem dolgozik de lehet bejönne.


Volt olyan, hogy rosszul volt a kutyám már nem volt orvos de felhívtam akihez évek óta járunk és mondta 15 perc és bejön a rendelőbe, ez este volt.

2022. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tolna megyében a kórházon kivül van még 2 ügyeletes, Somogyban nincs jelenleg, megnéztem.
2022. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, Kaposvarra mentunk vegul :)
2022. júl. 10. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy lett orvos. A kutyus hogy van?
2022. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jobban! Vacsira mar az etvagya is visszatert!
2022. júl. 10. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!