Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Siófokon, a Petőfi sétányra...

M_marko kérdése:

Siófokon, a Petőfi sétányra ki lehet menni kutyával, illetve kiülős helyekre kiülni velük?

Figyelt kérdés
Kis tacskóról lenne szó.

2022. júl. 10. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Igen, van ahova ki lehet, de sokszor annyira egymást érik az emberek,hogy egy tűt nem tudsz leejteni.. Én pár éve vittem a kutyámat, sosincs ölben, akkor felvettem.
2022. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
ne vidd ki.
2022. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
sosem értettem miért kell görcsösen kutyát vinni sok ember közé. Nem jó se többi embernek, se a kutyának, se neked. Sok ott a részeg még délelőtt is, rálépnek. Vagy a kutyád kap meg valakit kínjába.
2022. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Vannak helyek, de szerintem akkor vidd, amikor nincs túl nagy tömeg. Még ha bírja is a kutyád, jobban élvezi ha nem csak melléd tud zsúfolódni, és te is nyugodtabb vagy pláne ilyen kicsi kutyánál hogy nem lépnek rá véletlenül.
2022. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen ha csak egy kis tacskó és szokva van az emberekkel és kint vagy akkor lehet habár lehet nem engednek be a kiülősbe sem, attól függ milyen hely.
2022. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet vinni. Csak veszelyes.


Mi most voltunk ott. Aki kistestuvel volt jo resze ölben volt a sok ember miatt. Csak rajuk lepnek,nem figyelnek, sok gyerek is rohangal ossze vissza, biciklivel. Reggel - delelott kevesebb az ember, szoval ha akkor akartok arra menni, oke, de ebedidoben meg utana, főleg este. Lepni nem lehet. Az ember tomegek meg a hangos zene abszolut nem kutyanak valo program,foleg hogy eltaposhatjak.



En nem tennem ki ennek a kutyamat.

2022. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!