Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van aki használ biciklis...

Van aki használ biciklis kosarat? Jól használhatóak?

Figyelt kérdés

A biciklis kosarak jól használhatóak? Most szeretnék egyet venni közepes testű kutyámnak.


Melyeket ajánljátok?



2022. júl. 12. 12:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Hany kilos a kutyusod?

Az enyem 5 kilos, van egy kosarunk zooplusrol, neki pont jo, de nagyobb kutyust mar nem vinnek jo szivvel benne, pedig elvileg 8 kiloig hasznalhato.

Ha a kutyus 10-15 kilo kozott van valahol, szerintem jobb lenne egy biciklire kotheto utanfuto.

2022. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

12-13 kiló körül van, a kosarak, amiket néztem 7-8 kilóig bírják elméletileg.


Az a baj, hogy én csak kosárban gondolkodom és lehetőleg elöl, de eddig nem találtam semmi olyat ami elég masszív és nagy lenne egy ekkora kutyának.


Hátsó kosarak már inkább esélyesek.

2022. júl. 12. 14:49
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

követem, enyém 4 kiló.


Amit láttam trixie kosár és előre van felszerelve, arról rossz tapasztalatokat láttam a neten. első, neked milyen van? belinkeled?

2022. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%
Azért azon gondolkodj el egy kicsit, hogy ha elesel a kerékpárral, akkor mi fog történni. Lehet, hogy a KRESZ nem tiltja, mert nem gondolkoztak el ezen a jogszabályalkotók, de józan paraszti ésszel belátható, hogy a kerékpár nem erre való.
2022. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbaképpen tegyél például egy rögzítetlen 20 kilós súlyzót a kosárba, meg fogsz lepődni, hogy mekkora oldalra rántásokat fog okozni, ahogyan mozog.
2022. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Sokan gyereket is visznek biciklivel, az akkor elfogadhato, de a kutya mar nem?
2022. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hát ez az, ha jól ki van biztosítva, akkor nem értem, hogy lehet ez ennyire gond.


Ha a manőverezés miatt problémázol, nyílván így óvatosabbnak kell lenni, de meg lehet ezt oldani. Főleg mert vannak hátsó kosarak és utánfutók is.


Továbbra is várom az észrevételeket a nagyobb kosarakkal kapcsolatban.

2022. júl. 12. 18:56
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

,,Továbbra is várom az észrevételeket a nagyobb kosarakkal kapcsolatban."


Kérdező hol lehet venni nagyobb kosarat?


Én régebben kerestem, de mindenhol olyat láttam csak, hogy 10 kg alatti kutyáknak van. (Az én kutyám pont 10 kg és mindegyik kicsi)

2022. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Egyenlőre én is itt tartok, hogy nem találtam semmit.

Egyébként ezeken a helyeken néztem:

- AlphaZoo

- PetShop

- ZooPlus

- Amazon

- Dutchbike

2022. júl. 13. 09:13
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

#3 vagyok, azt azért hozzateszem hogy 10 kilós kutyust én is utanfutoval vinnék. Sokkal komfortosabb. Idősebb kutyám 12 kiló, de eszembe sem jutna bringára szerelni.


A 4 kilósom viszont egy kismadár.

2022. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!