Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet egy 11 hetes...

Hogy lehet egy 11 hetes labradort és egy 5 éves cicát(jó nagy macska)összeszoktatni?Vagy csak idő kérdése?

Figyelt kérdés
Szóval mindig is szerettünk volna kutyát, így vettünk is egy barna labradort, kb. Egy hete van nálunk. Csakhát nagyon játékos, mindent megharap, elrágcsál ha "beindul"akkor nagyon pörög és próbál a cicával is játszani, gyakran megugatja, ugrál korulotte es megkergeti, a cica meg mindig reszket,illetve van h odakap a kutyanak:(egyebkent a macska kinti-benti(van egy kis cicaajtója)a kutya meg csak kinti, bar volt h beszaladt korulnezni

2022. júl. 12. 21:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
67%

Figyelj, fogadd el, hogy valaki bent tartja, valaki nem a kutyát. Ezt tiszteletben kell tartani. Mi is kotoszkodunk veled, de te is a kérdezovel. te se bírtad ki, hogy ne szold meg neki tobszor, hogy kint van a 11 hetes kutya.

Van 2 fajta ember, aki facen koveti az ossze kutyamenhelyt meg elolvad toluk, és van aki csak szimplán szereti a saját kutyáját, de blokkolj a menhelyeket. na én utobbi vagyok, te az elso :D Es én tobbet nem írok ide. :D

2022. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat vagyunk kint vele, es a szuleim homeofficeban dolgoznak igy ők is gyakran kimennek hozzá.Azért tartjuk kint mert ugy gondoljuk jo ha a cicának is meg van a terepe hiszen a kutya miatt nem ugy megy ki mint regebben, bent legalabb nem fel. Es szerintem nem problema ha kinti a kutya ha gyakran kint vagyunk vele.
2022. júl. 13. 14:48
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
22.:Szívesen! :)
2022. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!