Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MIt tennétek ha szomszéd...

MIt tennétek ha szomszéd kutyák garázdálkodnának az udvarotokon?

Figyelt kérdés
Ma történt. Hazajöttem és az udvaron volt 3-4 kutya rászóltam, és a legnagyobb meg akart támadni ugatva szalad felém, be kellett meneküljek a műhelybe ajtót magamra húztam de belül nincs kilincs, csak úgy ujjal tartottam, Ha nem jön apám előbb utóbb elfárad a kezem. A fiatal három hete idekerült kismacskát széttépték. Aztán apám elzavarta őket, de még agresszíven támadta hátul de már a kerítés túloldalán. Egyébként nem közvetlen szomszédos kertből jöttek ki.

#macska #szomszéd #támadás #agresszív #elmenekültem #széttépték
2022. júl. 22. 00:37
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Szegény cica. :(
2022. júl. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
99%
Megcsináltatnám a kerítéseket hogy ne tudjanak bejutni.vagy villanypásztor.Nehogymár az ember a saját telkén éljen rettegve..
2022. júl. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Vascsővel könnyen tanulnak, az alkalmazás módját a fantáziádra bízom.
2022. júl. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Ja, szóval szerinted rendben van előző, hogy három dög bemegy az udvarodra, és széttépi az állatodat? A GAZDÁJUK kötelessége telken belül tartani a kutyáit. Hétszentség hogy feljelenteném.
2022. júl. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Nálam is volt ilyen. Egyszer egy roti fogadott. A kerítést a bal oldalról rossz, az a szomszéd nem hajlandó megcsinálni én meg nem fogom mert lebontják...

Én tartok magamnál paprikasprayt és tetzem ki vasrudakat par helyre, hogy le tudjam őket csapni ha kell.

Tetem ki "innivalót" is pár helyre. Habzsi dőzsizzenek csak a kis vendégek.

2022. júl. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
ilyen dogoket megolnem
2022. júl. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 NTBS ***** válasza:
94%
Beszélj a gazdájukkal, aztán feljelentés, ha úgy látod.
2022. júl. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Beszéljetek a kutyák gazdájával, erősítsétek meg a saját részeteken a kerítést, ha a kutyák gazdája nem partner a probléma megoldásában, akkor mehet feljelentés, birtokvédelmi eljárás. Esetleg menhelyet, gyepit keressetek a környéken, hogy segítsenek befogni a kutyákat, aztán majd a gazdájuk magyarázkodhat, de lefogadom, hogy chip egyikben sincs.
2022. júl. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondanám, amit #8. Beszélj velük, aztán ha úgy gondolod, akkor jelentsd fel. Simán megnyeritek, a gazdi felelőssége, hogy a saját birtokán tartsa az állatot (vagy pórázon persze), az meg, hogy szegény cicust megölték... Sajnálom. Az előttem válaszolónak is igaza lehet, ilyen felelőtlen gazdi mellet lehet, hogy chip sincs a kutyikban.


Barátnőmék is hasonlóan jártak, van egy nagyon okos kutyusuk, éppen sétából tartottak hazafelé, mikor az egyik szomszéd kutyái kirontottak a nyitott kerítésen és rátámadtak a barátnőm kutyájára. Szerencsére a kutyinak nem lett baja, de a barátnőmet megharapták. Mikor átmentek elkérni az oltási kiskönyvet még annyit se mondott a szomszéd, hogy bocsi.

Voltak vele sürgősségin, rendbe fog jönni.

2022. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%

Jelezném a szomszédnak (akitől átjöttek), hogy ha legközelebb a birtokomon látok idegen kutyát (az övét), ami agresszíven lép fel velem szemben a saját telkemen, megölöm a dögöt.


És mivel nem szeretek segget csinálni a számból, ha legközelebb átjön a kutya keménykedni, megölném.

2022. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!