Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha nem akarja...

Mit tegyek ha nem akarja elfogadni a párom, hogy a kutyám hozzám tartozik? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy kiskutyám (yorki) már jó ideje és nagyon nagyon szeretem! Ezzel nincs is probléma, mással van.

Mégpedig : a párom mikor még udvarolt nagyon aranyos volt vele, együtt sétáltattuk együtt csináltunk sok dolgot! Játszott vele és nekem úgy tűnt szereti (ha láttam volna bármi jelét hogy nem akkor hagyom a francba) 2 hete szóba jött, hogy költözzünk össze, persze Én boldog voltam. Aztán jött a rossz hír :( Nem akarja a kiskutyámat!!

Azt mondta adjuk be menhelyre és majd látogatjuk vagy adjam oda valakinek mindegy kinek csak oda ne jöjjön.

Nekem ez rosszul esett és elis ment a kedvem a költözés bármilyen formájától! Nem egy neveletlen kutya, persze vannak neki is hóbortjai de alapjába véve jó kutyus! Persze dicsérem hiszen az enyém.

Nem szeretnék megválni tőle, ő hozzám tartozik az enyém!Felelősséget vállaltam érte egy életre!

A páromat is szeretem, viszont ezzel a "kéréssel" nagyon elbizonytalanított.Azt mondja az a baj hogy nagyon gyerekként szeretem a kutyámat és jobban mint egy embert (mert hogy ne tudok lemondani róla). Szüleimnél lakom kertes házban de rájuk nem hagyom, mert szeretik ugyan de nem figyelnek annyira rá mint én pl simán kitennék az udvarra)

Tudom nem ide való ez a kérdés, de szeretném kérni azokat akik voltak hasonló élethelyzetben segítsenek!

Mit tegyek? Hogy csináljam hogy mindenkinek jó legyen?

Kérem aki bántó válaszokat írna az inkább ne válaszoljon, nem oktatást kérek ill. szemrehányást és vitázni sem szeretnék!Köszönöm


2010. szept. 22. 12:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tényállás nagyon egyszerű, hajítsd ki a pasit.

A kutya családtag a szemedben, és nem neked kell hozzá igazodnod, hanem fordítva. Amikor megismert tudta vagy rövid időn belül kiderülhetett számára, hogy a kutyádtól nem válnál meg és nagyon szereted őt. Egyszerű a képlet:

Akinek kellesz, annak a kutyával együtt is kellesz. Akinek nem, az meg húzzon el ...

2010. szept. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%

Én kerekperec megmondtam neki hogy vagy a staffim is jön vagy egyikőnk se.:DAzóta imádja,sőt indítványozta hogy vegyünk még egy kutyust.:)))


26/N

2010. szept. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
100%
Ejtsd a pasit! Főleg ezekután, hogy elhitette veled az elején, hogy szereti a kutyusod!
2010. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanék le a kutyámról semmiért. Ha a párod igazán szeret, akkor ezt megérti. Nehéz nem szidni a kedvesedet. Ilyet rendes ember nem tesz. Ezek szerint csak megjátszotta magát. Mi van ha még más fura dolgok is kiderülnek majd róla, amiben nem volt veled őszinte.Én a kutyától csak jobb ember lettem. Ő tudja ezt.
2010. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint nem szerencsés dolog egy összeköltözést úgy kezdeni, hogy feltételt szab, ráadásul olyat, hogy arról kéne lemondanod, hogy a kutyád is veled lehessen. Amikor megismert, ezzel együtt fogadott el, erre most próbál visszaélni azzal, hogy az ő lakásában laknátok,és választás elé kényszerít.

Vigyázz, mert ha már most alárendeled magad az akaratának, később egyre több feltételt fog szabni.

Gusztustalan, amit a barátod csinál egyébként szerintem, és itt a gondolkodására célzok.

2010. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az én párom tudja ezt:)
2010. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben ott válasz!

"Nem szeretnék megválni tőle, ő hozzám tartozik az enyém!Felelősséget vállaltam érte egy életre! "

Én csak ezt az 1 mondatot emelném ki,és erre hallgatnék!

Elmondanám a pasasnak,hogy válasszon a két lehetőség között..

A: A kutya marad,mert hozzám tartozik.Ha így jó akkor költözhetünk,élhetünk közösen.

B: A kutya marad,mert hozzám tartozik,de te nyugodtan elmehetsz,nem fogunk együtt élni...

Hidd el nekem,a kutyád amíg élni fog hűségesen fog szeretni,és soha nem fogsz benne csalódni..De ezt nem hiszem,hogy elmondhatod majd a pasasról..

2010. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
100%

igaza van az előttem szólónak. A kutya is családtag és ezt el kell fogadnia, és most mire számított? hogy azt mondja hogy add be egy menhelyre és te beadod.. pff-.-

és eltudom képzelni hogy mit érzel. nekem is van egy yorkim de a világ összes pénzéért sem válnék meg tőle.

2010. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
100%

először a kutya nem kell neki.

aztén más álltalad kedvelt szeretett dolog amitől megkér hogy vál meg , ne tedd a következőkben...

.....aztán már semmi sem lesz ami te lennél.

2010. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
0%

igaza van a párodnak

elég gáz, hogy 1 állatot többre tartasz, mint a párodat

szülőknél hagyni a legnormálisabb megoldás lenne, ha egészségesen gondolkoznál a dologról

2010. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!