Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért alszik a kutyám az ágy...

Miért alszik a kutyám az ágy mellett? Egyéb kérdésekre is tudnátok válasz adni?

Figyelt kérdés
Kölyök kutya 9 hetes Németh spicc. 6 napja van nálunk. Megfigyeltem hogy az ágy mellett alszik. Viszont az ágyban nem igazán az első napján elaludt az ágyban. Ha felteszem magamhoz akkor le szeretne menni furcsállom, hisz eddigi kutyáim szerettek az ágyon mellettem aludni. A második napon észre vettem, hogy minden hova követ. Ha ki megyek a szobából megvárja még ki menjek és aztán jön utánam. Olvastam, hogy ez annak a jele, hogy én vagyok a falkavezér. De ilyen hamar? Nem tanítottam semmi olyant neki. A testvéreimmel sokat játszik, viszont ha elindulok valahova ott hagyja a játékot és jön velem. Mindig a szemembe néz.

2022. júl. 24. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Azért mert tudja, hogy a kutya helye nem az ágyon van!
2022. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Mert okos
2022. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lennt hidegebb van es huzat.


Kozelseg : mri-vel megmertek a sziv sugarzasat szeretet erzese kozben es 1,5-2 meterig tart . Ezert is akar a kutya mellettunk lenni.

2022. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is fel van engedve, ha akar, de ilyen melegben szívesebben alszik a hűvös járólapon, van, hogy én megyek ki hozzá polifoammal, mert nekem is melegem van az ágyban.

Nem a falkavezérség miatt követ, ez amúgy elavult nézet, pici babakutya még, teljesen normális, hogy követ. Amúgy is egy jól tanítható, együttműködő fajta, majd azzal leszel gondban egy idő után, ha kifogysz az ötletekből, mit taníts neki.

2022. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!