Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan utaztok kutyával autóban?

Hogyan utaztok kutyával autóban?

Figyelt kérdés

Most szereztem meg a jogosítványomat és már alig várom, hogy kocsikázzak a kutyámmal (is), csak nem tudom, hogy lenne a legbiztonságosabb.

Box vagy kutya biztonsági öv lenne a célszerűbb, esetleg nem kell egyik sem?


2010. szept. 22. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem yorkim van. 13 éves vagyok szóval nem én vezetek hanem anya de mindig az ölemben utazik és nézelődik. nem is lehetne berakni egy kutyaszállítóba:S meg alapból szeret autózni és az ölembe jön és leül :)
2010. szept. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem ez kutyától függ. most valaki írhatja, hogy ő nem rakja bele semmibe a kutyusát, mert olyan nyugodt, ha a tiéd nem ilyen..és fordítva.

szóval érted..ez csak a kutyusodon múlik..

2010. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem pincsim van nem én vezetek de Ő vagy az ölembe utazik vagy szeret még a kalaptartón utazni. De amúgy mikor hosszabb útra megyünk (200-250km) akkor meg vándorol a kocsiba. Simán tűri a dolgot. Szerencsére már a hányásról is leszokott :D
2010. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Beülnek a hátsóülésre és kómába esnek. A picinek egyszer-kétszer volt olyan kósza gondolata hogy az ölemben szeretne utazni, de lebeszéltem róla :D.

Egyszer volt hogy leengedte az ablakot, de azóta lezárom.

2010. szept. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Anyós ülés, fej ki az ablakon, a fülei meg csak úgy lebegnek utánunk :) 8 éves vizsla :)
2010. szept. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Anyós ülésen mellettem, de még most szoktatom, mert fiatal. Gyakran előfordul, hogy elkezd araszolni felém, és át is költözne az ölembe, ami azért nem túl jó dolog, de ha rászólok, akkor utána, már szépen marad, és elhelyezkedik. Friss jogsival ne vezess úgy, hogy nincs a kutya rögzítve, mert nagyon veszélyes lehet!
2010. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szőrösen, nyálasan és piszkosan D:
2010. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekünk olyan védőhuzat van a hátsó ülésen, amitől nem tudnak beesni az első és a hátsó ülés közé, meg ami kicsit védi a kocsi üléshuzatát.

Ha kisebb a kutya, lehet kapni olyan a háttámlára szerelhető kosárfélét, ami magasabban van, és így kilát a kis kutya is. Biztonsági övünk van, de csak olyan helyeken használjuk, ahol kötelező (ott is csak akkor, ha meglátunk egy rendőrt ;)

2010. szept. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csakis box. Több okból, de az első és legfontosabb, h a legbiztonságosabb a kutyára nézve. Én mindig szívrohamot kapok, amikor kutyát ölben vagy kalaptartón utaztatva látok. Csak egy idióta kanyarodjon ki hirtelen, a kutya repül ki elsőnek a szélvédőn...

Ha nem megoldható a box, akkoris a hátsó ülésen biztonsági övvel.

2010. szept. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az enyém anyósülés előtt ül a földön. Tudom, hogy nem épp biztonságos, de így látom, ő is lát engem, általában összekucorodik ott, és elalszik.
2010. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!