Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csirkemájat hogyan készítsem...

Csirkemájat hogyan készítsem el idős kutyának fűszerek nélkül? Főzzem vagy süssem kevés zsírban? Sosem főztem még májat.

Figyelt kérdés
2022. júl. 28. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nyersen is adhatod.
2022. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Add oda neki nyersen örülni fog neki
2022. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Egyébként mit eszik a kutya?

Májat, ami belsőség, igen keveset lehet adni egyszerre. Meghajthatja.

2022. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
63%
Nyersen adnám neki, de ilyen melegben különösen vigyázni kell, hogy nagyon friss legyen. (Nyersen eszem a báránymájat, de akkor megyek a henteshez érte, amikor megérkezik, és a nagyját rögtön megeszem, a maradék megy a fagyóba.) Elvileg a zsákmány kb. 5%-a máj, ennyi kell egy ragadozónak, de ha ritkán kap, lehet többet is. Szerintem a szalmonella az, ami hasmarsot okozhat, emiatt nem is eszem szárnyasmájat nyersen, a kutyák nem tudom, hogy állnak ezzel.
2022. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Egészséges máj is meghajtja a kutyák többségét. Egyéni, melyik mennyi mennyiséget tolerál.

Nyersből kevesebb, főtt-sültből némileg több mehet. És nem a szalmonella miatt.

2022. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nyerset nem bírja, megy a hasa, próbálkoztunk barf-al.
2022. júl. 28. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:

En is nyersen eszem a majat…


Megy a hasa: eloszor tudovel kezdunk a belsosegek listajabol. Nem majjal. Azt csak honapok mulva vezetjuk be. Csak keveset. A maj magas vitamintartalmu pl a es e vitamibn. Az a vitamin tuladagolas tuneteti a hasmenes pl…

2022. júl. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!