Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Apám testvére, csúnyán bánik...

Apám testvére, csúnyán bánik a kutyáimmal,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van kettő kaukázusi öt hónapos kiskutyám, akiket nagyon szeretek,mindt ha a gyerekeim lennének. Viszont apám testvére mindig átjön,és verekedteti a két kiskutyát. És fa darabokat rak a szájukba erőszakkal! Minap is a kutyáim sikítására szaladtam ki a házból.


Többször szólítottam már, hogy fejezze be, de még neki áll feljebb,hogy én mit képzelek hogy le szólom őt,és hogy kettő kiskutyát jobban veszek mindt őt. Össze is vesztem vele emiatt,de másnap ugyan úgy át jött,és ugyan úgy csinált a kutyáimmal mindt azelőtt.


Nagyon elment a kutyáim életkedve, most nem az a játékos kiskutyák akik voltak azelőtt, sőt egymást is bántják a kiskutyák,gondolom azért mert rá szoktatta őket az a hülye nagybátyám)


Kint szoktak lenni az udvaron,szép zöld fűben szeretnek kint lenni,így hát nem zárhatom be őket,csak azért mert apám testvére átjön! És egyébként sem szeretnék,a szabadságukból egy percet sem elvenni


2022. júl. 30. 11:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Van amikor tök aranyosan simogatja őket, de amikor nem lát engem a közelben,akkor viadalosztatja szegényeket! És nevet ha verekednek a kutyusok! Sőt bundájától is emelgeti őket. Vannak beteg kielégítetlen hajlamai az biztos
2022. aug. 2. 17:50
 12/13 anonim ***** válasza:
Allj ele es mondd hogy ezt nem csinalhatja tobbe kulonben nem kivant szemely nalatok
2022. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Meg oldódott a helyzet szerencsére, meghívtam vendégnek hozzánk,és elmondtam neki finoman udvariasan hogy ez nem jó,és ha nem tud szépen bánni a kutyáimmal,akkor ne foglalkozzon és kerülje őket
2022. aug. 16. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!