Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megharapott a saját kutyám!Sze...

Megharapott a saját kutyám!Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma jöttek hozzánk,ilyenkor kikötöm,mert hamis.Nincs még meg a kenel.Nagyon ugatott,oda mentem hozzá,hogy meg fogjam a làncot,erre jol a karomba harapott.Miért?
2022. aug. 5. 17:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
71%

ha már csak kis időre is ki van kötve akkor mindent megmagyaráz, nincs több kérdésem.

Valószínüleg nem téged akart támadni csak az izgalom miatt megkapta a kezed.

2022. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%

Mert nem neveled, lancon tartod, nem setaltatod,azert.

Es most fogod majd kennelbe bebaszni; hogy veletlenul se kelljen vele foglalkozni, gratulalok!


Kutyaiskola, trener, vagy inkabb mindketto, ha normalis es nem veszelyes kutyat akarsz. Egyszer kiszabadul, aztan tragedia lesz belole.

2022. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Itt milyen fogyatékosok vannak te jo ég.Valahol írtam,hogy meg kötve tartjuk?Valahol írtam,hogy nem sétáltatjuk?A kennel is csak azért kell,ha jon valaki.Inkább meg se szolaltál volna!😡🤦
2022. aug. 5. 17:22
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

De a kutya miert “hamis”? Miert harapja meg a sajat gazdajat? Miert akar masoknak nekimenni?

Ez szerinted normalis? Valamit borzalmasan rosszul csinalsz, de mi vagyunk a fogyatekosok, lol.

2022. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Ha egy kutya harap, az mindig az ember hibája szokott lenni. Valamit ti csináltatok rosszul, nem a kutya "hamis".
2022. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
Nincs olyan, hogy hamis, normális nevelés kéne neki és rendszeres foglalkozás.
2022. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
38%
Milyen fajta?
2022. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%
8: Irreleváns. Minden kutya 99,5%-ban szimplán kutya.
2022. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
53%
Hát azért az én kaukázusimat is meg kell kötni, ha jön valaki. Mert pont azért jó, mert idegeneket nem enged be.
2022. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%
Ha ott van a gazdája, és látja, hogy a gazdája invitálja be őket, akkor az őrkutya is beereszti az idegent. Elvégre az a fontosabb, hogy a gazdája mit mond neki, ha jól van nevelve, nem az ösztön.
2022. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!