Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megharapott a saját kutyám!Sze...

Megharapott a saját kutyám!Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma jöttek hozzánk,ilyenkor kikötöm,mert hamis.Nincs még meg a kenel.Nagyon ugatott,oda mentem hozzá,hogy meg fogjam a làncot,erre jol a karomba harapott.Miért?
2022. aug. 5. 17:04
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Hát itt mindenki kutya szakértő!🤣De ku...va jo.Ti tényleg nem láttatok még őrző védő kutyát ,az fix.
2022. aug. 5. 23:10
 22/29 anonim ***** válasza:
83%
😆 jól van, hiszel amit akarsz, csak majd ne lepődj meg, ha újból rád mar, esetleg durvábban...
2022. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
85%
Őrző védő kutya 😂😂 na persze. Mit őriz és véd mégis? 😂 csak agresszív és neveletlen. A te hibádból. És azt sem mondhatod hogy a fajtája miatt, mert egyrészt az nem számít, ha neveled, másrészt, max egy ideggyenge szapitól vett keveréked van amúgy is, mert ilyen embernek se menhely se tenyésztő nem ad kutyát.
2022. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
81%

"Hát itt mindenki kutya szakértő!🤣De ku...va jo.Ti tényleg nem láttatok még őrző védő kutyát ,az fix."


Villantsál akkor cimbora szerinted miért nincsen igaza annak aki szerint nem ilyen egy jó őrző védő kutya. Mert ez csak gúnyolódás. Szerinted milyen a jó őrző védő kutya? Ha itt mindenki sötét a témában és senki nem látott ilyen kutyát és az is teljesen normális hogy mellette kell lenned nehogy valakit megkapjon akkor magyarázd már el mert én erre kíváncsi vagyok. És ne gyere vele hogy kár nekem mondani bármit is. Hallgatlak. Ha olyant tudsz amit én nem és elég meggyőző én hajlandó vagyok változtatni azon amit eddig tudok és gondoltam.

2022. aug. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
9%

Kerdezo,ha a karod /kezed meg megvan es nem esett le a karodrol,akkor csak jelzett /jatszott akutyad!!! Kek zold folt nem ad okot panaszra !!!


Nekem is ovkutyam van,tudom mirolbeszelek.


Ov kutyi nem hagy idegenekek bejonni nekem se szerencsere.

2022. aug. 6. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kérdező. Menjünk a dolgokon végig:

Ha azt szeretnéd, hogy harapós legyen, akkor jó úton jársz. Nem fog senkit beengedni. Nyilvánvalóan nem szereti, ha megkötik (nem ismerek olyan kutyát, amelyik szereti), ezt összeköti az idegenekkel, harapni fog (legalábbis barátságtalan lesz)

Az, hogy miért kapta meg a kezedet, látatlanban nehéz megmondani.

Nekem van egy befogadott kutyám. Ha a nyakörvére akartam csatolni a pórázt, akkor hevesen tiltakozott, de a lánc nyakörvet elfogadta. Sok közös munka kellett ahhoz, hogy már tarja a nyakát, hogy csatoljam a pórázt.

Lehet, hogy csak felizgult és nem tudot mit kezdeni az izgalmával, lehet, hogy tiltakozott, hogy a nyakához nyúltál.

Mindenképpen egy közös tanulás sokat segítene.

Ha olyan kutyát szeretnél, aki beengedi az idegeneket (neki a barátaid is idegenek, csak a család kivétel), akkor szocializálni kell.

2022. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
79%
Nincs olyan, hogy hamis, egyszerűen csak nem neveled ;)
2022. aug. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
83%

22-es, barátoméknál őrző-védő van. Egy jámbor nagy medve, aki sohasem! rontott ránk.


Az idegeneket nem szíveli, és morog rájuk, de amíg a gazdája mellette van, 100% szófogadó és behívható.

Egyszer másztak be hozzájuk, de nem tépte szét őket, csak megfogta, mert arra tanították.


Tudod, minden nevelés kérdése. A tiéd egy agresszív állat, és csak sajnálni tudom :(

2022. aug. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nekem keverék kutyám van, alig 70 centi, nagyon eleven, nagyszájú kutya még így 7 évesen is és olyan mint egy kis kölyök kutya. Idegeneket és más állatokat a kerítésen kívül nem visel el, de múltkor láttam, hogy egy macska amit mindig ugat az udvaron ücsörög és le se sz.rta csak megszagolta. Ugyanez van akkor is, ha valaki jön, és ha már bent van a kapun belül lelkes és örül, bárki is jön. Viszont, ha ott hagyjuk felügyelet nélkül még tud bizalmatlan lenni és volt már, hogy ugatni kezdett valakire. Nem támadta meg, csak nagyon ugatta, de ha valakit már hetek óta folyamatosan lát akkor azzal már nem törődik.
2022. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!