Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnátok egy kis...

Milyen nevet adnátok egy kis törpe tacskónak?

Figyelt kérdés
Nekem eddig 3 név jött szóba.Csoki,Max,Luna.Legjobban a csoki tetszik.De várok ötleteket hátha több is megtetszik:)
2022. aug. 8. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A lovardába ahova járok van két tacsko. Az egyik Dió a másik meg Mogyoró
2022. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg kutyát neveznek el Lunának, inkább a másik kettőből legyen valamelyik.
2022. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Bella, Bogyó, Daisy esetleg?
2022. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Az én rézbarna tacsim neve Rézike. Nagyon aranyos kislány.
2022. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 3 olyan tipikus.... Nemtudom te miket szeretsz...es szerintem fontos hogy hozzad kotodo nev legyen ami illik hozzad, izlesedhez. en pl. imadom Nepalt, az embereket az eletet ott. Ezert kerestem 2 nepali nevet a cicaimnak. ...
2022. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is az egyedibb, jelentéssel bíró nevek híve vagyok, mindkét kutyám nevének megvan a maga története, de ez saját vélemény, olyan nevet adj neki, ami neked nagyon tetszik, ha ez a Csoki, legyen Csoki, tényleg az a fontos, hogy neked tetsszen.

Ezeknek az előnye például, hogy senki nem fog visszakérdezni, emlékezni is fognak rá. Hátránya, hogy nagy eséllyel előfordul, hogy a futtatóban találkoztok más Csoki, Max vagy Luna kutyussal, az okozhat némi kavarodást.

Még annyit, hogy a Max az inkább kan kutya név, a Luna pedig szuka, szóval azzal lehet megkavarod kicsit a körülötted lévőket, ha Lunának hívják a kan kutyádat, de ezzel se kell foglalkozni, Perlaki Fanni pl. minden videójában Karcsiként vagy Károlyként hivatkozik az amúgy Karma nevű szuka kutyájára :D De ha nincs meg még hogy milyen nemű kutyusod lesz, akkor nem szóltam :D Mindenesetre a Csoki unisex név, úgyhogy ebből a szempontból is befutó lehet. Záró gondolatként pedig színben is jobban passzol a Csoki név, a Luna inkább világos, fehér vagy fehér alapon foltos kutyához passzol szerintem, de persze ez is ízlés kérdése :)

2022. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Virsli
2022. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szatyor (két nagy füllel)

Csoszogi (az öreg suszter)

Virsli, ha veszel neki tesót és az meg Kifli lesz akkor pedig kapsz egy hotdogot.

2022. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem aranyos név a Csoki. Az előbb valaki Mokkának hívta a kutyáját, illetve a Tappancs név is aranyos.

A kérdező esetében már biztos eldőlt a névválasztás kérdése. Egy esetleges jövőbeni kérdező részére szerettem volna hozzájárulni a kérdéskörhöz:) Szép napot mindenkinek!

2023. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!