Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe tacskónak hám vagy nyakörv?

Törpe tacskónak hám vagy nyakörv?

Figyelt kérdés

Olvastam,hogy a normál tacsinak jobb a nyakörv,de nekem törpe lesz.

Melyik jobb?

Milyen méretűt vegyek?

A hámból 30-35 mellkas körfogat ugye?

Nyakörv mekkora legyen?


2018. júl. 15. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Kistestűeknek jobb a hám. Érzékeny a légcsövük, nem terheli a nyakukat. Emellett biztonságosabb is, mert nem tudnak kibújni belőle pl ha megijed. Illetve fel lehet emelni könnyen, ha szükséges. Szerintem nekik is kényelmesebb a hám.


Attól függ milyen márkát választasz. A Trixieből (amit mi használunk) az XS-S méret jó lenne neki. Nekünk is az van, 5.2 kilós kutyán.

2018. júl. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Julius K9 hám
2018. júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen k9 lesz majd abból baby1-es,de előbb valami olcsót szeretnék a trixi nekem is szimpatikus.

Köszi mindenkinek :)

1-es törpe tacsid van?

2018. júl. 15. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Tacskó és csivava keverék :D de ha rám hallgatsz K9-et inkább ne, nem ér annyit amennyit kérnek érte...


Nekünk is volt K9 powerhámunk, de nem vált be és nem is volt olcsó (5000ft volt a Baby2-es méret, ami nektek is kéne). Nyáron átmelegszik a kutya alatta, mert zárt, illetve nekem egyszer ki is csúszott belőle. Hiába volt szorosra állítva. Nem bízok benne. Ellenben a Trixiet évek óta használjuk, kemény 1500ft volt és szuperül helytáll. Sosem bújt ki belőle, erős a csatja és nem merev az anyaga, a kutyának is kényelmesebb. Van amikor egész nap rajta van, mert kirándulunk, utazunk.


Szóval a K9 divatos, jól néz ki, de igazából semmi extrát nem tud. Én nagyot csalódtam benne. A Trixieből is vannak szép színek, nekünk fekete van (fiú kutya) de van lila, piros, narancs, kék, szürke, bézs, zöld stb. Biztos találsz a kutyához illő színt.


Nekünk van nyakörvünk is, de csak télen használjuk mikor a kabátra nem tudok hámot tenni.

2018. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Tesóm beagle keverékének k9 hámja van és neki bevállt.

Akkor marad a trixi max elviszem a boltba felpróbálja és ha jó akkor megveszük.

Van egy bolt ami felvásárolja a k9-től és kb 3000ft-ért adja el.Annyit megér nekem.

2018. júl. 15. 13:07
 6/7 anonim ***** válasza:
10kutyám van, és mindegyiknek bevállt a k9, imádják. Amúgy a baby1nagyon kicsi lesz, felnőtt korában sztem a mini mini lesz jo. (Torpe tacsi-yorki keverekre azt hasznalok)
2018. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod :)

Igen, legalább Baby2 kell majd neki. A Baby1 tényleg apró kutyákra való

2018. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!