Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy lehet a baj?

RobiPusoma kérdése:

Nagy lehet a baj?

Figyelt kérdés

A kutyám a tegnapi nap folyamán teljes erejéből neki futott fejjel egy fának. Viccesnek hangzik, de nem az. Futott a többi kutyánkal együtt, és nem látta a fát mert hátul volt. Ezután teljes sebességgel nekifutott a fának. Nagyon sokáig sírt, nyüszített, 6 év alatt még nem hallottam ennyire.

Most elbújt az ágy alá, semmilyen hívó szóra nem jön ki. Az ágy hátuljában van tehát nem lehet kiszedni. Egszer közelebb jött, félve megnyalta a kezem, meg akartam simogatni, és nagyon nagyon féltette, és húzta el a fejét. Mik lehetnek az esetleges problémák? Nagy lehet a baj?



2022. aug. 16. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Igen, nagy lehet a baj. Nem is tudom, eszedbe jutott e olyan megoldás, amit állatorvosnak, koponya ct-nek neveznek? Tudom, ijesztő a felismerés, hogy léteznek olyan emberek, akiknek a szaktudásuk és a felszerelésük is megvan hozzá, hogy ezt a kérdést megválaszolják. Álkatorvosnak nevezik.


U.I.: “a többi kutyánKKal” (kutyánk+val-teljes hasonulás: kutyánkkal

2022. aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

"Nagyon sokáig sírt, nyüszített, 6 év alatt még nem hallottam ennyire."


És neked ilyen után nem az volt az első, hogy azonnal orvoshoz vidd? Csóri kutya... többet nem írok, mert az oldalról is tiltanak...

2022. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Agyrászkódás biztos, de minimum meg kéne figyelni, normálisan pislog stb. mert a legrosszabb ami történhetett az agykárosodoás.
2022. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Esetleg kézenfekvő ötlet lehet hogy betörött a koponyája!?


Elképesztő hogy még nem vitted orvoshoz, helyette itt irkálsz, úgy hogy mi itt nem is látjuk a kutyát, nem láttuk az eseményt stb.

2022. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi lett azóta a kutyussal?
2022. aug. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Először is, akik azt írták, hogy milyen hülye, hogy még nem vitte el állatorvoshoz, annyit, hogy olyan szempontból jogos a dolog, hogy látszólag inkább az orvoshoz kéne elvinnie, mint hogy ide írogat. Csak szerintem a kérdezőnek inkáb az volt a kérdése, csak nem tudta jól megfogalmazni, gondolom a kutyája miatti idegessége miatt, hogy hogyan szedje/csalja ki az ágy alól a kutyát? Mert amíg nem tudja kiszedni a kutyát az ágy alól, addig ugye nem tudja elvinni állatorvoshoz.

Viszont tekintve, hogy látom, már 1 napja, hogy kiírtad ezt a kérdést, én is kíváncsi lenni, hogy azóta van-e valami fejlemény.

2022. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
*jogosnak TŰNIK a dolog
2022. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
6# Naiv vagy, mert akkor nem ez lett volna a kérdés :"Nagy lehet a baj?"
2022. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

"Mert amíg nem tudja kiszedni a kutyát az ágy alól, addig ugye nem tudja elvinni állatorvoshoz."



Haza sem kellett volna vinni, hanem egyből orvoshoz...

2022. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!