Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi időre lehet/szoktad...

Mennyi időre lehet/szoktad otthon hagyni a kutyádat?

Figyelt kérdés

A mienk kertben lakik, mi otthonról dolgozunk, sokat vagyunk vele, naponta visszük sétálni és játszunk vele.

Most meghívtak minket egy éjszakára valahova, de nem tudom, ha holnap délben elmegyünk, és szombaton reggel jövünk vissza az mennyire viseli meg? Vagy hagyjam ott a feleségemet, én meg jöjjek haza? És akkor szombaton visszamegyek értük.

Vagy nem gond a kutyának?



2021. júl. 1. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Én úgy tudom a kutyáknak amúgy is más az időérzékelésük. Ha délután elmentek és másnap reggel jöttök akkor semmi nem lesz vele, nem viseli meg. Délután úgyis már le van nyugodva, pihenni készül, este pedig alszik
2021. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyi időt volt már egyedül, hogy te meg a feleséged akár csak boltba is elmentek, akkor nem lesz gond. Ha soha életében egy percet sem volt egyedül akkor lehet gond.


Amúgy ennyi idő egyáltalán nem sok, érdemes mielőtt elmentek, foglalkozni vele, jó nagy séta és kb. pihenni fog amíg vissza értek másnap. Számotokra lehet nagyobb gond lesz, hogy nincs veletek. :)


A mennyi időre lehet? kérdésre- helyzet függő, mert pl. panelban ennyi időre nem lehet otthagyni , az eü séta hiánya miatt, kertben viszont lehet, lényegében ez egy nap sincs. Nyugi!

2021. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Napkozben van hogy egesz nap egyedul van, akkor semmi problema nincs, de ha este nem megyek haza, akkor kepes hajnali fel 1-ig a kapuban ülni, parom meg ugy konyorgi be a hazba aludni, szoval kutyafuggo, olyan meg nem volt, hogy ejszakara itt hagytuk volna teljesen egyedul, en nem mernem.
2021. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, végül hazajöttem hozzá. Igazából attól tartok, mi van, ha megint sünt talál és a szomszédokat kiidegeli a szüntelen ugatassal.
2021. júl. 2. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!