Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan ember aki...

Létezik olyan ember aki kifejezetten szereti elvinni a kutyáját sétálni? ( Kötelező napi séta )

Figyelt kérdés

2022. aug. 16. 17:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg is őrülnék napi séta nélkül, pedig kertesben lakunk...
2022. aug. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a nyári sétát nem szeretem. Nagyon hamar kifárad a kutyám, rosszul bírja a meleget, még úgy is ha este 8-9 körül megyünk. Illetve emiatt ugye sosem megyünk hosszú sétára, de például amikor nincs ilyen meleg, akkor 45-60 perces sétákat szoktunk tenni, és azokat imádom, és ő is sokkal jobban tűri azokat. Azok jó kikapcsolódási lehetőség nekem is. Viszont a nyári sétákat nem szeretem, mert ezek elég rövidkék, és látom a kutyámon, hogy ilyen időben élvezi, de kevésbé élvezi, mint amikor hidegebb az idő.


De amúgy most fogadtam örökbe még egy kutyust, és még a közös séták, együtt a kettővel egy kissé idegörlő. Mármint, nekem is be kell rázódnom abba, hogy két kutyát sétáltatok egyszerre, meg nekik is.

2022. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor anno volt kutyánk, én nagyon szerettem sétálni vele.
2022. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon szeretek setalni.

Lakasban lakok szoval tudtam mit vallalok.



Reggeli setakat szeretem legjobban.


Munka utanit is igazabol sokszor tudok mas gazdikkal menni igy a kutyaim bandaznak mi meg beszelgetunk.


Amit viszont utalok a 23 orasi seta igaz 10-15 perc, de nincs forgalom nincsenek emberek az utcan igy kicsit para. Pentek szombat estek jok, mert van fentebb egy kocsma es este ilyenkor nagy a jovemenes. Igy kevesbe felek.


Telen munka utani setakat kevesbe szeretem, nem lehet a kutyakat elengedni sotet van. Foleg ha meg köd is van.

Nehezebb is farasztani a kutyakat telen hétköznap :(



Alapesetben engem a setak kikapcsolnak jol erzem magam nem nyűg. Nyaralni kutyak nelkul szoktunk. Es abban a par napban is van hogy elmegyek egyedul setalni egyet annyira hozza vagyok szokva es vágyok ra :D

2022. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Vannak, én is ilyen vagyok
2022. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb program (főleg, ha nincs más dolgom).
2022. aug. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!