Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ivartalanitott nősteny...

Az ivartalanitott nősteny kutyák is párzanak csak nem lesz belőle utód? van úgy hogy a kan kutyák rajuk másznak úgyis?

Figyelt kérdés

2022. aug. 17. 12:47
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%
#30 tudom hogy kevés, de ezt a példát csak azért írtam, mert látszik az életükön is a különbség, a kutya csak akkor párzik, ha a nőstény tüzel, amúgy nem. A bonobók meg akár békítőszexet is nyomnak, amikor szükséges. Meg csak úgy is, mert jó dolog. Mint az ember.
2022. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák nem élvezetből párzanak, hanem ösztönből. Vannak olyan fajok, amik élvezetből is párzanak (pl. a bonobók vagy a delfinek), de a kutyák nem tartoznak ezek közé.
2022. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
26%

És honnan tudjuk, hogy az emberben ennek az élvezetnek a keresése nem egy ösztönön alapul?


Én nem voltam még kutya testében. Nem tudom mi hajtja és milyen érzés nekik.


Volt valaki itt kutya?

2022. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
84%
33, nyilván senki nem volt kutya, de a tudósok csak tudják mit csinálnak...
2022. aug. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
20%
Az egy marhaság hogy a kutyák nem élvezik a párzást. Az evés is ösztön, a játék is és ezeket mind élvezik. De ha a szexualitásról van szó, attól rettegnek az emberek, csúnya, rossz dolog.
2022. aug. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
26%

35 nem csak attól. Egyesek attól értik felsőbbrendűnek magukat, hogy lezárják annyival, hogy “az állatok alsóbbrendűek, nem gondolkodnak, nincsenek érzéseik, csak ösztöneik vannak. Ezzel nem többek mint mondjuk egy robot előreprogramozott funkciókkal (ösztönök).”


Mondjuk megértem, hogy ilyen eszközökre van szükség, hisz sokaknál okosabb egy random keverékkutya vagy macska is.

2022. aug. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
58%

Ha a tudományra akartok hivatkozni nesze, a tudomány:

[link]


"(...)Together, these data suggest that genitosensory stimulation of the penis or clitoris induce a pleasurable state that males and females are aware of in terms of appetitive calls, and which they attempt to compensate for behaviorally if the stimulation is reduced by pharmacological agents or lesions to specific nerves."


Sajnálom a rémisztő valóságot, a patkány marhára élvezi a párzást (a nőstény is), és ha ettől az élvezettől megfosztják, kompenzál.


Ugyanitt: az ivartalan patkányoknak nem volt nemi vágya. A nemi vágy szorosan összefügg a hormonokkal, szagokkal. Kutyáknál is, normális esetben a kan nem fogja a szukát fedezni, mert nincs ami kiváltsa a nemi vágyat, és a szuka se fogja őt fogadni, mert a hormonok határozzák meg az ő viselkedését is.

2022. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:

énis ha latok egy jó nőt össztönbol működne a nemi szervem ösztönbol énis ráugranék de hat nem lehet.xd .a him kutya is sokszor csinálja ezt hogy szimplán kijön nekik.


és amugyis vannak beteg emberek akik csináljak úgy állatokkal a him kutyáknak ugyan úgy működik az odalent pedig az ember se bocsalt ki ugyan olyan szagot mint egy tüzelő szuka.

a him kutyak barmikor tudnak párosodni,a nőstény esetében viszont teljesen elhiszem mert logikus hogy csak akor álmeg ha tüzel.

2022. aug. 18. 12:23
 39/53 anonim ***** válasza:
90%

"amugy az is kicsit fura hogy ugy veszitek nem élvezi a kutya de szerintem inkább nem úgy élvezi mint mi de a-tól meg neki is jó érzés kan kutyusnak mindenkép.de lehet nősténynek is."


Mi az, hogy "úgy vesszük"? Láttál te már kutyákat párosodni, kérdező? Nyilván nem. Mert én pl. láttam, mivel az első kutyámat évtizedekkel ezelőtt fedeztettem (tenyésztőnél, és minden szükséges papírral meg kritáriummal), elárulhatom, nem csak "úgy vettem", hanem láttam rajta, hogy baromira nem élvezi. Elsőre fel is sírt a fájdalomtól. Soha többé eszembe nem jutott fedeztetni egy kutyámat sem, nekik ez nem buli.

A kannak meg maximum addig jó érzés, amíg ejakulál, utána amikor be van ragadva a pénisze a szukába, az biztos nem egy kéjhömpöly. Ugye annyival legalább tisztában vagy, hogy összeragadnak?


"ha rossz érzés lenne nem csinálnak " Haha! Hány éves vagy te? Rengeteg nő is csinálja annak ellenére, hogy rossz érzés neki, pedig ők emberek. Még a nőstény macska is csinálja, pedig a kandúr pénisze konkrétan tüskés. Csak éppen a szaporodási ösztön erősebb. Mint ahogy pl. az utódok szoptatásának az ösztöne is, akkor is, amikor fogzanak, és felsebzik az emlőket... vagy szerinted az is húdejó érzés, mert különben nem csinálnák? Nem tudom, csak naiv vagy-e vagy ikunuku.

2022. aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
83%

“ Rengeteg nő is csinálja annak ellenére, hogy rossz érzés neki, pedig ők emberek. ”


Csak az állatok nem ismerik azt, amikor magunkat áruljuk. :)

2022. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!