Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak hogy a kutyus...

Mit csináljak hogy a kutyus ne a lábam alatt legyen mindig?mindig oda megy ahova én lépnék és félek hogy eltaposom

Figyelt kérdés
Törpe tacsi amúgy.szóval földből is alig látszik ki:)
2022. aug. 18. 16:49
 1/10 anonim válasza:
83%
Nekünk is törpetacsink van, de igazából ez minden fiatal kutyánál így van, sokszor az öregebbekkel is. Szeretnek téged, ragaszkodnak hozzád. Jobban oda kell figyelned.
2022. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Amíg kölyök volt az enyém (most is 7 kiló szóval nem nagy most se :D ) én szegényre néha rá is léptem na nem eltapostam, de volt hogy majdnem raleptem és inkább 'elestem ' minthogy a súlyom ráengedjem. Elobb-utobb ő is hozzászokik a te mozgasodhoz és nem lesz láb alatt, de egy ideig számíts rá hogy mindig ott lesz ahova lépsz :D
2022. aug. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Neked kell jobban odafigyelned, azt mégsem taníthatod neki, hogy ne menjen hozzád közel.
2022. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze örülök hogy ott akar lenni közel.de ő harap is nem csak mindig alám mászik
2022. aug. 18. 17:50
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Teljesen normalis egy kolyokkutyatol, mit vártál amikor megszerezted? :D ha nem való neked,inkább még most add tovább, ahol jobb sora lesz

"Néha harap is" jesszus, majd ha kinottek s rendes fogai, nem fog. Addig meg nem lesz semmi bajod tőle.

Vegyél neki Kávéfát akkor azt fogja ragcsalni nem téged, hogy erdemi választ is adjak...

2022. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Takarodj innen el kötekedni máshova,köszi.
2022. aug. 18. 18:00
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

A kölykök (meg néha a felnőtt kutyák is) nagyon extrém szintekre tudják ezt emelni, én amellett, hogy figyelnék, rá is szólnék vagy a lábammal félre is tolnám, ha már nagyon zavaró. Ez nem csak a te kényelmedről szól, neki se lesz jó, ha véletlen rálépsz és eltöröd, megrepeszted az újait, viszed a forró kaját és ráöntöd véletlen vagy te is simán eltörheted valamidet, ha pl a lépcsőn mászik eléd és leesel.


Nem azt mondom, hogy ne engedd a közeledbe, de van különbség aközött, hogy egy kutya szépen mögötted megy és úgy követ vagy a lábaid között kígyózik.

2022. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
68%
Nekem csivavám van (már 7 éve velem van) 11 voltam amikor megkaptam, ő is ilyen volt, sőőt, most is ilyen. Vigyázni kell, óvatosabban lépni. Én is mindig inkább magamat zúztam össze, minthogy őt. De volt olyan is, hogy játék közben ráléptem (nem teljes súllyal) de szerencsére nem lett baja. A kiskutyáknál jobban kell figyelni erre.
2022. aug. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy ezt csinálja, hiszen Ők azt gondolják, hogy egy falka tagjai és azok bizony együtt mozognak :) Te az Ő falkájához tartozol :) Nálunk is a 13 éves kutyánk mindenhova követi a család tagjait, nehogy lemaradjon valamiről :) Amikor éjszaka ki kell menni a mosdóba, akkor is sokszor csinálja azt, hogy leül velem szembe bóbiskolva, megvárja amíg végzek, aztán megyünk vissza aludni :)Oda kell arra figyelned, hogy ne lépj rá, bár nálunk még most is néha előfordul, de az a legviccesebb, hogy amikor nem látom és üvöltöm a nevét, lenézek és ott áll mellettem, majd néz rám csodálkozva, hogy vajon normális vagyok-e :)
2022. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor a miénk is kicsi volt, akkor bizony harapott rendesen, de ez szinte minden kölyöknél így van.
2022. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!