Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlana nekem valaki egy jó...

Ajánlana nekem valaki egy jó állatorvost a XV. Vagy a IV. Kerületben?

Figyelt kérdés

Kiskutyám sűrűn hány,(van hogy napi szinten, most épp nagyon rosszul van. Voltunk többször is orvosnál, de nem történt semmi változás azon kívül, hogy vagyonokkal leszedtek és egy szatyor gyógyszert írtak, amit aztán a másik orvos lehúzott, hogy n em is szabadott volna ezt beadni neki......stb.stb. Tehát egy JÓ orvosra lenne végre szükségünk!!!

Segítsetek!!!!! Előre is köszi!


2010. szept. 24. 05:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld meg ezt: [link]

Az újpesti piac mögött vannak. Két macskámat ők kezelték, szerintem teljesen korrektek. Az egész család állatorvos. :D

2010. szept. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi a kutyánkat a fentiekhez vittük, de nem vagyok elégedett... őket ajánlom: [link] még semmi gond nem volt 3 éven keresztül :)
2010. szept. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

XV. Rákos úton:

[link]


Bár csak egyszer kellett vinnünk a cicánkat, de akkor teljesen korrektek voltak, több tapasztalatom nincs.

2010. szept. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mások által ajánlott állatorvosok az ország teljes területén: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*****


Előző vagyok, bocsi a rossz linkelésért



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ekkora a gáz, akkor vedd ölbe a picit, és irány az állatorvosi egyetem! Ott nagyon korrektek, vannak komoly műszereik, komoly szakorvosaik, és nekem eddig csak pozitív tapasztalatom volt velük. Nem találgatnak, meg gyógyszer irogatnak, hogy majd elmúlik, hanem diagnosztizálnak, és utána kezelnek.
2010. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!