Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam nagyon bizonytalan...

A kutyam nagyon bizonytalan es felos, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha megsimizem akkor morog, ha fel emelem akkor vicsorit, fel a kulcs zorgetestol is.

Kutyasuliba nem tudom elvinni. Hogyan tudnek segiteni neki?



2022. aug. 19. 15:45
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Hat minden evben megy teljes kivizsgalasra szoval nincs semmi baja.

Mert ez legalabb 1 eve tart

2022. aug. 20. 15:50
 12/25 anonim ***** válasza:
Ha a kutya hatéves, végig veletek volt, és ez csak egy éve tart, akkor ott kell lennie konkrét oknak. Ez lehet szervi/egészségügyi - a teljes kivizsgáláa remélhetőleg labort is takar - vagy érhette valamilyen trauma, vagy kaphatott valamilyen gyógyszert, aminek a mellékhatásaként történt vele valami (sajnos van ilyen, hogy bizonyos gyógyszerek neurológiai mellékhatást váltanak ki az arra érzékenyeknél), vagy lehet az is, hogy eleve megvolt egy ilyen hajlama, csak korábban nem mutatta annyira kifejezetten. Az egyértelmű, hogy feléd nincs meg a bizalma, nekem is félős a kutyám, de eszébe nem jutna rám morogni meg vicsorítani, sőt, pont a közelembe jön, ha megijed valamitől. Szóval valamit nagyon elronthattatok a nevelésében is. Ehhez valóban szakember kellene, olyan, aki problémás kutyákkal is foglalkozik. Időnként van ilyen lehetőség elérhető kutyasulikban, ahova mi jártunk, ott is volt ilyen. Érdemes lenne utánanézned. Lehet, hogy valamit ti reagáltok le kategorikusan rosszan, mert nem értitek a viselkedését, a szakember erre is jó, hogy ezt helyre tegye.
2022. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
" Időnként van ilyen lehetőség elérhető kutyasulikban," Úgy értem, hogy kutyasulis oktató kijön házhoz a problémás kutyához.
2022. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Koszonom de mint mar emlitettem, erre nem tudunk kiadni.
2022. aug. 20. 23:40
 15/25 anonim ***** válasza:
Mit takar a teljes kivizsgálás?
2022. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

labort is.

de tenyleg nincs egeszsegugyi gond a hatterben!

2022. aug. 21. 22:28
 17/25 anonim ***** válasza:

Tehát a kutyád egy éve fél mindentől, morog ha felemeled állítólag nincs baj az egészségével, és úgy gondolod, hogy ez a viselkedés a semmiből, ok nélkül alakult ki? Ráadásként az a legfontosabb kérdés, hogyan büntesd?


Milyen fajta kutya?

2022. aug. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Annyira sok okoskodo van itt gykn hogy valami hihetetlen! De lehet neked nem megy a szovegertes de van oka hogy ez nala kialakult.
2022. aug. 22. 14:20
 19/25 anonim ***** válasza:
De ha nem írod le ezt az okot, ember, akkor mégis mit vársz itt, milyen segítséget? Idézlek: "mindig jol bantunk vele. nem tudom miert alakulhatott ki ez." És akkor most hirtelen azt mondod, mégis tudod, hogy van oka.
2022. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Igen. Leirtam hogy nagyon elvan kenyesztetve.
2022. aug. 22. 19:35
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!