Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam nagyon bizonytalan...

A kutyam nagyon bizonytalan es felos, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha megsimizem akkor morog, ha fel emelem akkor vicsorit, fel a kulcs zorgetestol is.

Kutyasuliba nem tudom elvinni. Hogyan tudnek segiteni neki?



2022. aug. 19. 15:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, az elkényeztetéstől a kutyák nem félősek meg félelmi agresszívek szoktak lenni. Az elkényeztetett kutya nem morog a gazdájára simogatáskor, és nem fél a kulcszörgéstől.


Hú de nagyon szakemberre lenne nektek szükségetek, mert kb. 100%, hogy valamit ti szúrtatok el tényleg nagyon, és azóta is azt erősítitek.

2022. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Az elkenyesztett kutya pont hogy morog siman a gazdajara mert annyira elvan kenyesztetve hogy azt hiszi o a fonok
2022. aug. 23. 12:48
 23/25 anonim ***** válasza:

Helyesebben: VAN olyan elkényeztetett kutya, amelyik morog a gazdájára, mert azt hiszi, ő a főnök, de NEM MINDEN elkényeztetett kutya ilyen, az elkényeztetéstől önmagában ez nem feltétlenül alakul ki, ÉS a kulcscsörgéstől akkor sem fog félni azért, mert el van kényeztetve és azt hiszi, ő a főnök.


De mivel te ennyire jól tudod már a dolgokat, szerintem felesleges volt kiírnod a kérdést, oldd meg a problémát önerőből. :)

2022. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Rendben.!

Csak nem a sok okoskodásra voltam kivancsi hogy jaj egeszsegugyi gondja van…mikozben tisztazva van hogy nincs.

Olyan tippekre lettem volna kivancsi hogy pl hogy lehet egy kis bizalmi kapcsolatot kialakitani vagy hogyan kell buntetni meg ilyenek!

De sajnos nem megy a szovegertes nektek.

2022. aug. 23. 16:52
 25/25 anonim ***** válasza:

Nekünk megy a szövegértés, itt te magyarázod a bizonyítványod. A 11. kommentben kegyeskedtél leírni, hogy állatorvos látta és egészségügyi ok kizárható. Nem vagyunk látók, tudod, ha nem adsz meg minden információt, nem tudjuk kitalálni.

Általános recept meg nincs, mert a konkrét kutyától, a viselkedésének az okától függ, hogy mit kell csinálni, és ehhez látni kell a kutya viselkedését, meg azt, hogy ti mit csináltok. Ezért ajánlgattuk a szakembert, te vagy az, aki nem vagy képes megérteni, hogy egy már (alaposan) elrontott kutyával nem lehet forgatókönyvszerűen helyrehozni mindent.


Olvasgass a neten nevelési tippeket, ha ez kell neked, aztán majd kiválogatod, amit érdemesnek találsz kipróbálni. Aztán vagy segít a helyzeten, vagy ront.

2022. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!