Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki már vett hálós kutyakennel...

Aki már vett hálós kutyakennel, annak mennyire vált be?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok: [link]

Tacskó kölyöknek lenne kb. 5-6 órára, amíg nem vagyok itthon, mert a hordozójában nem szeretném ilyen hosszú időre hagyni, de ha szabadon van, akkor mindent szétrág, mert éppen a fogváltás zajlik, és ugye a szekrény sarka is van olyan izgi, mint a rágós játék. Ebben elférne a víz, pár játék, egy kisebb pelenka, és még lenne helye játszani is, de félek, hogy kirágja vagy feldönti.



2022. aug. 29. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
könnyen felborulhat, nem éri meg. Inkább ilyet vegyél: [link]
2022. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyenem, szerintem a legnagyobb baj vele az, ha túl izgága a kutya benne, akkor könnyen összecsukódik (legalábbis ami nekünk van).
2022. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi penzert inkabb vegyel normalis szobakennelt, szerintem eleg jo szolgalatot tesz egyebkent is, nekunk a szobatisztasagban is szinten sokat segitett anno. Aztan ha nem hasznalod; el lehet adni.

Bar nalunk mar 5 eves a kutyus, de meg mindig imad benne lenni, igy nem adtuk el, csak mar nincs arra szukseg, hogy elzarjuk, igy nyitva van az ajtaja.


Nem tunik tul strapabironak egyebkent, ha az en tacskombol indulok ki, ezen siman kiragta volna magat anno :D

2022. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amire neked kell, arra nem jó. Inkább amit az első linkelt, vagy vegyél egy nagyobb fémrácsos szobakennelt, amit össze is lehet hajtogatni, ha éppen nem kell.
2022. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor lemondok róla, és veszek inkább egy fém kennelt.
2022. aug. 29. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Petneten a kutyaovi fült nezt meg. Lehet nem olcsó de ha nem akarsz szétrágott szekrényt
2022. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!