Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom megtanítani a 4...

Paukembör kérdése:

Hogyan tudom megtanítani a 4 hónapos labrador kölyökkutyámnak azt, hogyan kell rendesen inni?

Figyelt kérdés

Mindig tócsákat hagy, amikor iszik. Nem lefetyel, hanem harapja (sőt, zabálja) a vizet, majd miután végzett, patakokban folyik ki a szájából a víz és áztatja el vele a lakást.

Van-e olyan technika, amivel rá tudnám venni arra, hogy normálisan igyon?



2022. szept. 10. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Labradorok gyakran felnottkent is ezt csinaljak, szoval sok sikert 🤣🤣
2022. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát ez remek. 😅 Akkor kint lesz az udvaron az itató attól tartok

😄

2022. szept. 10. 16:34
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez még hagyján, majd amikor páros lábbal akar majd beleugrani a 40 kg-os kis testével :D
2022. szept. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Engedd el, sosem fogja megtanulni. Nekünk bull van, szintén ivás után a szájában elindul a vízzel, meg rokonoknál a boxer is. Mikor mi akad be nekik, néha a házban folyatja szét, néha az ember lábára vagy ölébe. Ez ilyen buli, ez is a kutyával jár
2022. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát jól van, egyébként nagyon okos kutya a korához képest, de nagyon izgága. A másik kutyánk (snauzer-tacskó keverék, 4 éves) olyan szépen lefetyel, a kicsi meg lendületből bevágódik mellé a vödörbe aztán szemig elmerül benne. A nagy meg szintén tiszta víz lesz. 🤣
2022. szept. 10. 17:01
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem minden kutya ezt csinálja, még a kis nyurga whippetem is.

Én tettem az itatója alá egy linóleum-darabot, inkább az ázzon mint a parketta. Így is csöpög a szájából ahogy megindul ivás után, jut máshová is néhány csepp, de a nagy ömlés a linóleumon történik.

2022. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Félig shar pei, félig labrador kutyám van. Igaz, ő már 8 éves, 4 éve van nálunk. Ő is ilyen, hogy medencét csinál maga után egy ivás után, míg a másik kutyánk olyan szépen tud inni. Az a legszebb, amikor nemcsak ott, a vödör mellett áztat, hanem valahogy a szobába is behozza, és a fejét is megcsóválja... és a feje teljes olyan, mint egy shar pei-é. 😅👌
2022. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez kicsit az izgágasággal jár, mert azt vettem észre, hogy az alapból nyugis, türelmes, szelíd természetű kutyák szépen isznak, amelyik meg olyan hiperaktív, játékos, minden lében kanál kutyus, az mindennel is ilyen, a vízzel is, étellel is.
2022. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Labrador "búvárkutya". Legyen a kertben neki kis medence, elég nagyobb lavor, amibe a feje belefér a lábai mellé, abban fog búvárkodni. Meg szétpacsálja majd az egészet. De imádják a vizet. Ha kint meglesz neki ez a játék, talán az itató tálkát békén hagyja...
2022. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

"Két szőrrétege van, a második vízálló, ezért nem kell félteni a hideg víztől sem, persze hasa környékén ő is felfázhat, mint a többi kutya. Úszóhártyák találhatók lábujjai között, és vidrafarka van, amely segíti őt az úszásban."


Imádnak úszni és baromi sokáig lent tudnak lenni teljesen a víz alatt. Nem csodálom higy a vizes táljában pacsolni akar. Ha tavat lát, nincs az az isten aki visszatartja attól hogy belevesee magát, ha nincs pórázon.

2022. szept. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!