Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etessem labrador...

Milyen táppal etessem labrador kölyökkutyámat hogy gyönyörű szőre legyen? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Van egy labrador kiskutyám.

Mivel rengeteg kiállításra fogom vinni,szeretném hogy szép szőre legyen.

Láttam már olyan labit akinek csillogo puha szőre volt.

Tudto olyan tápot amivel ez lehetséges?


2010. ápr. 20. 14:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
22%
Adjál neki minden másnap 1-2 tojást héja nélkül nyersen PEDIGREE vagy PURINA mellé eés meglátod hogy szebben fog csillogni a szőre mint Claudia Schiffer haja a Pantenes reklámban
2010. ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Akiteki ***** válasza:
85%

Bármelyik prémium minőségű táptól szép szőre lesz.

Tapasztalat, hogy a Pro Plan különösen jó a szőrre.

2010. ápr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Akiteki ***** válasza:
100%
Nehogy pedigreet adj szegénynek, mert kihullik az összes szőre!
2010. ápr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Acana

Pedigree meg ilyen sz*rokat felejtsd el.

2010. ápr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Akiteki ***** válasza:
80%
Eddig mit evett? A tenyésztője biztosan tudja, mi a legjobb neki. Tőle kellene érdeklődni.
2010. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
az én kutyámnak szép csillogó szőre és én happy doggal etetem
2010. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha le is leszek pontozva, akkor is: Pedigree-t NE!! Az nem táp, semmi hasznos tápanyag nincs benne!

Én kutyám Shih-tzu, 10 hónapos, hosszú szőrrel (nincs megnyírva)és kölyökkorában Orijen Puppyt evett. A szőre fantasztikusan szép, gyönyörűen nő, csillog és fényes (többen megkérdezték már, hogy milyen szőrápolóval kezeljük? Semmilyennel, igyekszem jóminőségű táppal etetni). Jelenleg Orijen Red mellett Acana tápot eszik még (ugyanaz a gyártó) s a szőre tényleg ugyanolyan szép. Jah és ami nekem fontos mivel hosszú a szőre s napi ápolást igényel, hogy könnyen fésülhető, könnyű rendbe tartani, alig gubancolódik neki, s nem "filcesedik". Szóval én Orijen, Acana tápokat tudom ajánlani, de persze ezen kivül is biztos vannak még nagyon jó tápok, de az nem a Pedigree.

2010. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Orijen, Acana, Pro Plan nagyon jó tápok. Ezeken belül is a halas változatokat ajánlom, amiket érzékeny és bőrbeteg kutyáknak szántak. Ugyanis ezekben magasabb az olajsav tartalom, ami nem csak a bőrbeteg kutyáknak jó, a teljesen egészségeseknek is sokkal szebb a szőrük, mint a sima prémium tápoktól. Az Acanának és az Orijennek nincs külön puppy változata a halasból, de mind a kettő adható kölyöknek is, persze nem egyik napról a másikra, hanem átszoktatás után.
2010. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

Csak azt nem tudom, miért kell minden olyan embert itt lefikázni, aki a Pedigree-vel eteti a kutyáját? Miért kell valakit megsérteni. Nem mindenki ad Acanát, meg Eukanubát a kutyának.

Én is Pedigree-vel etetem a kutyámat, meg minden héte többször főzők neki, és kicsattan az egészségtő szép egészséges, csillogó a hosszú szőre. A kiállításokon sorra győztes címeket kap. Minden bíró csak dícséri, hogy milyen szép és egészséges. A tenyésszemlén is mindenki csak dícsérte, hogy milyen csodálatos.

Most én evvel nem kötözködni akarok, mert mindenki válaszát, dolgát tiszteletben tartom, csak igazságtalan, hogy az olyan kutyatartókat, tenyésztőket leszólnak azért itt mert Pedigree-vel, vagy más - általatok vacaknak tartott - táppal eteti a kutyákat.

Csak ennyit akartam írni.


A kérdezőnek az a válaszom, hogy olyan táppal etessen, amitől a kiskutya egészségesen fejlődik, és csillog a bundája. Ezt el lehet érni a Friskies-sel, és a Pedigree-vel is, meg az Acanával is, és sok más táppal is, meg, ha otthon valaki normális ennivalót főz a kuytának, avval is. Persze amit a gazdi meg tud fizetni. Azért ezt is szemelőtt kell tartani.

2010. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
igena napi tojás is jó a szőrre
2010. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!