Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik semmit a kutyám,mit...

Nem eszik semmit a kutyám,mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Bernipásztor a kutyám,beteg egy ideje nem eszik iszik annyira,épphogy csak.Voltunk többször állatorvosnál a tegnapi alkalom után átirányított minket egy másikhoz ahol megtudják vizsgálni jobban gépekkel mivel neki nincs.Valami a gyomrával lehet vagy hormonzavar azt mondák.Mostanára rosszabbodott az állapota és holnapra van időpontunk délutánra de addig mit egyen? mit adjak neki egyszerűen bele se üti a fejét semmibe. Attól félek hogy mire orvoshoz érünk elpusztul.

2022. szept. 13. 15:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nem ertem miert tamadsz ram igy en megprobaltam mindent de egyszeruen ha nincs ra lehetoseg nem tudok mit tenni.2 allatorvos van varosba es az egyik 19ig van de ott nem tudtak vele semmit se kezdeni a masik meg 20ig de hiaba mivel nem tudom bevinni es nem rajtam mulik sajnos
2022. szept. 13. 21:01
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van a kutyus?
2022. szept. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
pontosan nem mondták meg mi a baja vagy miért de veseelégtelenség,kaptunk gyógyszereket,kifejezetten erre kajákat,meg port amit bele kell tenni illetve hordani kell kontrollra hetente egyszer kétszer.Elméletileg két hét múlva vagy jobban lesz vagy nem
2022. szept. 14. 18:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!