Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik semmit a kutyám,mit...

Nem eszik semmit a kutyám,mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Bernipásztor a kutyám,beteg egy ideje nem eszik iszik annyira,épphogy csak.Voltunk többször állatorvosnál a tegnapi alkalom után átirányított minket egy másikhoz ahol megtudják vizsgálni jobban gépekkel mivel neki nincs.Valami a gyomrával lehet vagy hormonzavar azt mondák.Mostanára rosszabbodott az állapota és holnapra van időpontunk délutánra de addig mit egyen? mit adjak neki egyszerűen bele se üti a fejét semmibe. Attól félek hogy mire orvoshoz érünk elpusztul.

2022. szept. 13. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
A másik orvost, akihez holnap mennél hívd fel, hogy hirtelen rosszabbul van a kutya, mehetnétek-e esetleg most azonnal.
2022. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Azonnal elvinnem orvoshoz, nem is ertem ez miert kerdes, nem varnek holnapig!
2022. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van baj amit adsz neki enni, hanem beteg. Vidd el a másik orvoshoz.


Valószínűleg a doki nem is tudja milyen rosszul van a kutya. Biztosan segít és nem azt mondja vidd holnap.


Irány az orvos ezzel tudsz a kutyának segíteni.


Az én kutyámmal is volt olyan, hogy időpont nélkül, sőt rendelési idő sem volt és úgy kellett orvoshoz vinnem. Felhívtam a dokit mondta fél óra múlva bejön, mi is menjünk azonnal.


Szóval ne várj holnapig.

2022. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,hogy ha ennyire gyorsan rosszabbodott az állapota akkor valami komolyabb baj van.

Én telefonálnék nehogy kiszáradjon,mert mindegy mi baja az akkor is súlyosbít a helyzeten.

Egy telefont minimum elengednék ezügyben.

2022. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg valahogy vizet önteni a szájába, legalább azt kapjon. De én is azt mondom hogy ha tudod, vidd el most rögtön a dokihoz, vagy akárhova ahol fogadnak.
2022. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha vizet sem iszik akkor nem kérdés,hogy irány az állatorvos :D
2022. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát olyan állapotban van hogy nem nagyon akar már járkálni se mert nincs ereje viszont nem tudtuk elvinni ma már orvoshoz.Kicsiket evett meg itattuk nagy nehezen remélhetőleg nem lesz addig nagyobb baja
2022. szept. 13. 20:27
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az,hogy nem tudtad ma már? Van ügyelet,éjjel nappal fogadja az állatokat pont úgy mint az embereket.De kitalálom ahogy itt mindenki a világ végén élsz ahol még egy szekér sincs ami a legközelebbi 1572947km-re lévő egyetlen állatorvoshoz vinne,ami amúgy is zárva van hétköznap és hétvégén is 00:00 és 23:59 között.:D

De net és kutya azért van.Remélem semmi komoly baja..Akkor legyen az összes útvonal járhatatlan amikor ugyan ebben a helyzetben leszel.Hátha akkor is ilyen félvállról veszitek az eü problémát

2022. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A kerdezo gyerek/nincs autoja/ a rendelo masik orszagban van/igazabol nem is az o kutyaja csak facebookon olvasta a sztorit es stb.

Lehet valogatni a kifogasokbol.

Szegeny kutyus:(

2022. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
iskolas vagyok meg,szuleim dolgoznak es a legkozelebbi allatorvos 1 orara van nem rajtam mulik.en is bevittem volna legszivesebben de nincs ra lehetoseg csak holnap tudjuk
2022. szept. 13. 20:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!