Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyógyszert hogyan adjátok be...

Gyógyszert hogyan adjátok be a kutyusnak?

Figyelt kérdés

Régen bravecto gyógyszert vettem neki kullancs és bolha ellen, elején sonkába és más felvágottba rejtettem el, amit megevett 2-3 alkalomig, aztán rájött és soha többet, ez után májkrémbe rejtettem, ennél is 2-3 alkalom erejéig sikerült, aztán ennél is rá jött és soha többet, valahogy kiszagolja, innentől már leálltam a bravecto-val, és átváltottam valami lötyire amit csak rá kell locsolni a tarkójára


Na de most sajnos fáj neki a lába, kapott gyulladás elleni gyógyszert és holnap este be kéne adnom neki, és még pár napig, tudnátok ötleteket adni hogyan adjátok be a kutyátoknak? esetleg ötlet mibe tudnám rejteni neki, vagy bármi más



2022. szept. 13. 20:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
10# nem akarok kritikus lenni de kutyának nem való az édesség. Persze a cél érdekében, kis adagban egyszer egyszer meg lehet érteni...
2022. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

11.-re.


Ebből élek.

2022. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
12, miből is? Hogy cukorral és teobrominnal mérgezed a kutyákat?
2022. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
97%
Hát tudom, hogy ez nem segítség, de a miénk úgy nyeli, mintha cukorka lenne. :D Nextguardot még értem, emberi orrnak sem kellemetlen, leveskocka illata van, de kapott már gyulladáscsökkentőt, fájdalomcsillapítót, savlekötőt - mindet úgy adtuk neki, ahogy a 2-es. Mondtuk, hogy jajdefinomcukorkát kap a kiskutya, ül! És jutifalatka, jutifalatka, gyógyszer, jutifalatka, jutifalatka. De aztán úgy is kipróbáltam, hogy egyik kezemben volt a jutifalat, beadtam neki a másikkal a gyógyszert és utána a falatokat, és úgy is lenyelte gond nélkül. Mondjuk utcakutya volt szegény egy ideig, kb. bármit megeszik. :)
2022. szept. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
96%
Mi a féreghajtóval voltunk annak idején így. Először simán megette finommal, vagy juti falattal. Utánna rájött, hogy ez nekem nem kell... Akkor fogtam és konzerv kaja közé rejtettem. Az egész tálat kinyalta úgy, hogy észre sem vette a gyógyszert.
2022. szept. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 NTBS ***** válasza:
73%
Kutyaszalámiba rejtve. Megeszi szépen.
2022. szept. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Száját kitátom. Gyógyszer a nyelve hátuljára kerül. A száját összezárom,a reflex leviszi a tablettát. Kb 3 másodperc. Utána kap jutalomfalatot.
2022. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A lidlben van olyan kacsamájas ami látott is kacsamájat 😊Csak ezzel tudom beadni a nagyobbik kutyának,nedves tápba se ment szinte porrá törve sem,kiszagolta 🤦A rendelőben már csak röhögtek,hogy pedig a nextgardot csak a yorkik nem eszik,nekem meg huskym van 🤦na ezzel végre megeszi,viszont az is kell hozzá szerintem,hogy emberi kaját soha semmikor nem kap csak a havi 1 nextgardnál,így ez extrának számít.
2022. szept. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!