Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok kölykök kutya...

Hol tudok kölykök kutya játékokat venni?

Figyelt kérdés

Mudi kölyökről lenne szó, voltam a Fressnapfba de ott nem találtam pici labdát amivel esetleg még most is tudna játszani amíg kicsi.

Hol nézzek még körül?



2022. szept. 14. 06:32
 1/9 anonim válasza:
30%
Tüzépen?
2022. szept. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
zooplus.hu-n
2022. szept. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Tenisz labda?
2022. szept. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az azért furcsa, nagyon lerabolt fressnapf lehetett...


Még tescoban és auchanban is szokott lenni kutyajáték. Egy mudi kölyök 3 hónapos korában szerintem már meg tud fogni egy teniszlabda méretű labdát, lehet, hogy alábecsülöd a kutyád.


Online is rendelhetsz, mi zooplusról szoktunk vagy petissimoról (utóbbinál van, hogy másnapra kihozzák).

2022. szept. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 qkker1 ***** válasza:
100%

"pici labdát amivel esetleg még most is tudna játszani amíg kicsi."


Arra vigyázz, hogy akkora legyen, amit nem tud lenyelni, egyik ismerősömnek úgy fulladt meg a kutyája, hogy megakadt a torkán a labda, ahogy elkapta.

2022. szept. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy milyen anyagú labdát akarsz, de múltkor még Pepcoban is volt kis teniszlabda kutyusoknak. Szerintem egy 3 hónaposnak bőven jó a teniszlabda méret.
2022. szept. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan játékokat vettem (Fressnapf-ban), mikor a kutyám kölyök volt, amivel később is tud/tudott játszani, mivel gyorsan nőnek és veszélyes lehet a pici játék. Vettem plüss labdát is neki, azzal 8 hetesen is tudott már játszani és még mindig szereti (1,5 éves most a kutyám). Arra figyelj, hogy inkább legyen nagyobb a labda, mint kisebb.
2022. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kovibriii94 ***** válasza:
100%
Pepcoban vettük mi amíg ilyen “fogyó” eszköz volt meg pici volt… 🙂
2022. szept. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Tenisz labdát miért kell lepontozni?
2022. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!