Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olcsó, nem teljesen szemét...

Olcsó, nem teljesen szemét tápot ajánlanátok? Átmenetileg kéne.

Figyelt kérdés

Átmeneti anyagi nehézségek miatt a megszokott tápját a kutyának szeretném keverni egy olcsóbbal. Ehhez szeretnék tippeket kérni, igazából bármi érdekel, olyan webáruházakat is írhatnátok ahol szokott lenni készletkisöprés vagy jelentősebb akciók.


jó lenne ha ez a táp 800ft/kg alatt lenne, az nem baj ha 10+ kg kiszerelés.

Aldi, Lidl tápok közt van tényleg ami nem szemét? ezt hallottam.

Köszönöm.



2022. szept. 15. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Josera, Brit Premium olcsó táp, ezek alá én semmiképp nem mennék. A sajátmárkásokat szerintem kerüld.
2022. szept. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
zooplus.hu-n vannak akciók rendszeresen
2022. szept. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha nagyon olcsót veszel abból meg több kell 😔
2022. szept. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a Brit, valamint nekem ilyen esetben még a FitActive is bevált.
2022. szept. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lidlben (ha már ezt írtad) a Pure Taste talán, de az drágább, és nincs nagy kiszerelés belőle. Az én kutyámnak mondjuk kemény volt tőle a széklete, a Brittől meg ment a hasa, de gondolom ez kutyánként eltérő.

Zoopluson a Briantos, bosch például ilyesmi árban van, mint amit keresel, amiket én próbáltam, és azt mondom, hogy adnám a kutyámnak, ha meg kell húzni anyagilag magunkat.

2022. szept. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Plusz egy szavazat a Zooplusos Briantos, Bosch tápokra. Ezen kívül esetleg neten vagy Alphazooban Ecopet, Happy&Fit, de inkább az előbbi kettő
2022. szept. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszöszöm. Végül brit premium light pulykás táopot sikerült nagyon jó árban találnom 900ft/kg alatt és elfogadhatók az összetevői.


A Briantos márkát ismerem zooplusról sajnos mostanábna nagyon készlethiányos. A Bosch tápok szerintem borzasztóak, pedig én is vettem régen.


Az allaboutdogfood oldalt mindenkinek ajánlom! Egész sok táp fent van.

2022. szept. 16. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!