Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legalja szemét tápoknál is...

Legalja szemét tápoknál is szemetebb tápot találtam? Hogy lehet ezt egyátalán forgalomba hozni?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, tisztában vagyok a tápokkal, melyik milyen kategóriába tartozik, nem én akarok ezzel etetni. Néha el szokok olvasni számomra ismeretlen tápok összetevőit az üzletekben. Persze kb mindig a tipikus 4% hús és állati származékok felirattal találkozom az ilyen Tescos stb tápokon, meg sem lepődök, de bízom benne, hogy idővel jobbakat is gyártanak, vagy szigorítják a minimális hústartalmat. Rebndesen örültem, hogy az egyik Felix (macska) kaján 8% hús volt feltüntetve, ami nyilván szemét még így is, de legalább nem 4%. Viszont ma megdöbbentem.

[link]

Ez most komoly? 0,5% csirke? Ennyi erővel elég lenne csirke aromát tenni bele. Vagy még azt se, sűrítsék össze a lisztnek nem megfelelő búzát aztán gyúrják össze golyókra. Én úgy tudtam, hogy a minimum 4%-nak meg kell lennie. Hogy lehet, hogy ezt mégis árusítható?



2021. jún. 15. 17:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
22%
Fressnapf állat boltba nem jársz? Ott azért vannak jók.
2021. jún. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Kecskeember ***** válasza:
66%
Hát valóban kifogásolható, de ha valakinek az olcsó kategóriás tetszik akkor vegye meg. Amúgy jót nevettem rajta. :)
2021. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
6%
freesnapf,cba,happydog
2021. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem azt jelenti, hogy 0,5%hús van benne, hanem hogy a baromfi ennyi, a többi húsféle nincs megnevezve.
2021. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
38%
Bocs, véletlen elment: 0,5 % hústartalom mellett nem lehetne ugyanis 17 % fehérje benne!
2021. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

Meg kell lennie a legalja termékeknek is.Ez csak üzlet.

Hiába egészségtelen,nem jó valakinek van rá igénye mert olcsó.

2021. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
37%

Még mindig jobb, mint a moslék, amivel vidéken etetik a szerencsétlen láncravert kutyákat.

Én inkább azom vagyok felháborodva, hogy a bébiételre ráírják, hogy ilyen-olyan hús, aztán nincs benne semmi.

2021. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%

Kíváncsi lennék, mi van a pipa köré írva a csomagoláson.

Vajon milyen előnyöket tudtak összeszedni ami hulladék vásárlására csábít bárkit is? :D

Szomorú hogy létezhetnek ilyen termékek, mert ez azt jelenti hogy van rá kereslet :/

Azzal is kizárólag ezt etetném aki képes ilyet adni a kutyájának. Oké, lehet mondani hogy nem mindenkinek van pénze, de akinek arra sincs hogy megfelelő étellel etesse az állatát, az egyszerűen ne tartson állatot, nem kötelező.

2021. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
#8. E vitamin, D3 vitamin, A vitamin, C vitamin, ásványi anyagok. Ha ránagyítasz a képre látszik mi van a pipa körül.
2021. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
47%
Azonkívül a kutya aranyos a csomagoláson :D -ha már előnyöket keresel-
2021. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!