Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet bolhás ágyneműket...

Hogyan lehet bolhás ágyneműket fertőtleníteni?

Figyelt kérdés

A kutya kicsi takarója, egy plüssös ágyacska és két paplan... (A paplanokat azért tettem le neki, mert a) nem tudtam, hogy a kutya bolhás b) amúgy is piszkosak voltak, ki kell őket mosni).


U. I. A kutyát utcáról fogadtam be, sejthettem volna, hogy bolhás, de nem volt kéznél semmi más a paplanokon kívül, amit hirtelen le tudtam volna teríteni neki...



2022. szept. 19. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Én gyufával csináltam. Hatásos.
2022. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1

Hehe. Miért nem lángszóróval?

2022. szept. 19. 12:28
 3/11 anonim ***** válasza:

Amit lehet ki kell mosni 60 fokon es emelle en biztosra mentem, mindent jol be is fujtam bolhairtoval.

De amit nem lehet kimosni, azt ugye alap, hogy be kell fujni, nem eleg csak a kutya fekhelyet, az egesz hazat kezelni kell.


En ezt hasznaltam:

[link]

2022. szept. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
#2: De tényleg. Öntöttem rá grillbegyújtót aztán gyufát neki. Nehogy már a bolhás cuccot bevigyem a házba kimosni! Mivelhogy kint aludt, azt nem tettem hozzá.
2022. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3

Köszi. 60 fokon elég? És nem kell hozzá tenni vmi szert? Én inkább 90 fokra gondoltam és vmi kegyszert vagy vegyszert hozzáönteni...


Oké, akkor fújkálni is fogok.

2022. szept. 19. 14:01
 6/11 A kérdező kommentje:

4

Köszi neked is. :)


Hát én nem fogom elégetni ezeket a holmikat, mert baromira nincs pénzem újakat venni. Még a kis takarót meg a plüss ágyacskát nyilván kidobhatom (tulképpen valószínűleg ezt kéne csináli), de a paplanokat semmiképpen. Azokat mindenképpen meg kell tartanom.

2022. szept. 19. 14:03
 7/11 A kérdező kommentje:
*csinálni
2022. szept. 19. 14:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell 90 fok :) Igazabol a mososzer es a hofok mar fertotlenit; de persze tehetsz hozza valami plusz cuccot, ha ugy jobban erzed magad, lehet kapni ruhafertotlenitot, amit a mososzerhez kell onteni.
2022. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8

Köszönöm szépen!

2022. szept. 19. 14:41
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ecet kinyirja a bolhat. Moss azza meg persillel.


Nem kell kifobni.


A kutyara is vegyel irtoszert es adj nextcguard spectrat. Az nolha kullancs szunyog minden ellen ved . Havi egy tabi. Finom.

2022. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!