Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fit+Fun kutyakonzerv vélemények?

Fit+Fun kutyakonzerv vélemények?

Figyelt kérdés
2022. szept. 19. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Gagyi
2022. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted mi a véleményünk egy 500 forintos sz*rról?
2022. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy melyik a legjobb táp egy kutya számára,az igen sokmindentől függ.Mindegyik más-más vegyi anyagot tartalmaz,más összetételben vannak benne az alapvető tápanyagok.Szerintem mindenkire vonatkozó egységes legjobb nincsen.
2022. szept. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért vettem, mert hozzáadott mesterséges színezékek és tartósítószerek nélküli termék. Mindkét kutyám még aznap fosikált tőle. Nem mindenki bírja.
2022. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Olcsó út egy gyenge immunrendszerű, bélbajos kutya kineveléséhez.

Te mit szólnál ha fasírt címszóval mócsingból és gabonából álló valamit raknának eléd?

2022. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A Fit+Fun az ugyanaz mint a Pedigree, Chappy és társai. 20% hús és melléktermék, azaz nem csak hús! Még az is kérdéses, hogy az egyéb márkákra jellemző 4% hús benne van-e... Akkor már inkább a szintén sajátmárkás Multifit tápokat ajánlom.

Vagy tudod mit, mondok neked jobbat, elmész a Decathlonba ott is a vadászosztályra és veszel Solognac tápot. Talán a legjobb táp és olcsó is.

2022. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem ezt adom a kutyámnak akkor hála istennek
2022. szept. 20. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!