Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez a kutyám lábán? (Kép)

Mi lehet ez a kutyám lábán? (Kép)

Figyelt kérdés

Tegnap séta után találtam ezt kis puklit a 1,5 éves labrador-vizsla keverék kutyám lábán. Viszonylag kemény, de össze tudom csippenteni alatta a kutyám bőrét. Mára szerintem annyit piszkálta, hogy lejött a területről a szőr. Fertőtlenítem és gyulladáscsökkentő ecsetelővel is kenem, amit régebbi sérülésre kaptunka az állatorvostól. Picit levedzik, de csak a fertőtlenítő hatására. Nem fájlalja, de nyalogatja.


Ha nem javul, akkor elmegyünk állatorvoshoz. Addig is van valami tippetek mi lehet ez?

Vízparti séta után valami csípésre gondolok, ami lehet elfertőződött.


Köszi a válaszokat!


[link]

[link]



2022. szept. 19. 21:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%
Reggel 8-ra legyél a rendelőben.
2022. szept. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%

A gallert szert rakjak ra,h a cernat ki ne tepje vagy a friss varrt le ne ragja . Mert a gyogyulo seb viszket…


A nyalasavas a kutyaknak es fertitlenit.

2022. szept. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 NTBS ***** válasza:
79%
Vidd állatorvoshoz.
2022. szept. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Remélem azóta már voltatok állatorvosnál
2022. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ma elvittem orvoshoz, mert még mindig erősen gyulladtnak látszott. Az állatorvosunk azt mondta begyulladt egy szúrás helye, séta közben sérthette meg (szabadon sétál a vízparton). Kapott gyulladáscsökkentő szurit és ecsetelőt, holnapra javulnia kéne.
2022. szept. 20. 17:41
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy végül jól döntöttél.
2022. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!