Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Beagle kutyák harapósak?

A Beagle kutyák harapósak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem jellemző.

Inkább ugatósak de nem azért mert gonoszok hanem mert dumálnak..

Nekem is az van 6 éves lesz.

2010. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Nincs olyan fajta amelyik haraps, legfeljebb olyan akiből hamarabb előjön rossz hatásokra. Olyan kutya van akit rosszul nevelnek, ezért harapós lesz, vagy félős stb.
2010. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. szept. 26. 21:58
 4/10 anonim válasza:
100%
alapvetően nem harapósak, nagyon barátságosak és játékosak. de az enyém csinált olyat hogy amikor megszerzett valamiféle "zsákmányt"(zoknit, házifeladat papírlapot, stb.)magának, akkor akár képes lett volna gyilkolni a harapásával ha megpróbáltuk elvenni tőle.
2010. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem harapósak... inkább az jellemző rájuk, hogy ha idegen bemegy hozzátok nem harapja meg de ugatja... És amíg nem bízik meg abban aki be megy hozzátok ( Nem simogatja meg vagy ilyesmi) addig ugatni is fogja :D Legalábbis ez a tapasztalatom.
2010. szept. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem :) A Beagle alapjáraton egy játékos, kedves és gyermek mellé ajánlott kutya. Örök mozgó, a tanításáhz rengeteg türelem kell, nagy játékos és vagy 4 hangon tud ugatni. :) Nekem is van, pár nap múlva lesz egy éves.

Bár azt megjegyzem, hogy bármelyik kutyát el lehet vadítani, mert egyik kutya sem úgy születik, hogy "akkor én most harapós leszek". Erre figyelj a nevelésnél.

2010. szept. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A-a... :D
2010. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

még nem hallottam olyat, hogy Beagle valakit is megharapott volna!

elképzelhető, ha étel van előtte, hogy a gazdáján kívűl morogna, esetleg a keze után kapna annak a ki megpróbálná elvenni az ételét, de, hogy utcán közterületen valakit is megharapott volna?

...csak tanulságúl írom, minden kutyus sétáltatónak!

PÓRÁZON! sátáltatás közben (engedelmességi vizsgás Beagle-ről van szó), a rendőrjárőr megállított, igazoltatott és kérte az oltási papírokat (kisállat egészségi könyvet! jav. legyen mindig nállatok!) majd hogy ezt is rendben találta figyelmeztetett, hogy szájkosár is kéne rá és ha legközelebb meglátja szájkosár nélkül, feljelent és akár 50 e. -Ft. szabálysértési bírságra számíthatok!

(úgy tűnik, nagyon sz@rban vannak az önkormányzatok, ha már ezekre a bírságösszegekre is rá vannak szorulva!)

2010. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja még annyit az előzőhöz, nincs olyan alkalom, hogy ne találkoznánk elkóborolt, elvadult NAGYTESTŰ kutyákkal, akik szájkosár és póráz nélkül csatangolnak a közeli iskola és óvoda körül, ezeket nem látják, ill. nem akarnak tudni róluk a mi derék rend őreink!
2010. szept. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem beagle van és egyáltalán nem harapos! Nagyon szereti az embereket, gyerekeket!
2011. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!