Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezhet olyan hogy a Beagle...

Létezhet olyan hogy a Beagle és vizsla keverék lány kutyánk pározzon a palotapincsi kutyánkkal?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
miért ne létezne?
2011. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
ha ivartalaníttatnátok, akkor nem - de hajrá szaporítsatok csak, nincs még elég kutya az utcán és a menhelyeken
2011. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Akiteki ***** válasza:
82%
Igen.
2011. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Hoogyne létezne! A mamám tacsija és a szomszéd rotija keveredett így össze. Tünemény kölykök lettek,de csak kettő,mert a tacsi ennyit tudott kihordani.
2011. okt. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennél furcsább párosításból is származnak kölykök. Nemrég láttam valamelyik gazdikereső oldalon egy tacskó kaukázusi keveréket.
2011. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves második! Ki mondta, hogy ha lesznek is kiskutyák azok az utcára, kerülnek. Én normálisan kérdeztem valamit és elvárom másoktól, hogy ő is normálisan válaszoljon. Én arról nem tehetek, hogy más ember ki dobja a megunt kutyáját vagy például, nem tudja etetni, mert nincs pénze az embernek és azért dobja ki. Mi nem ilyenek vagyunk. Mi sem vagyunk gazdagok de, mégis mindig van a tányérjukba kaja a 2 kutyánknak és a 3 macskánknak. Úgy hogy ha lehet ne ítélj úgy hogy nem is ismersz minket.
2011. okt. 14. 16:44
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Légyszi a kedvemért olvasd el ezt a cikket: [link]
2011. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elolvastam a cikket. Egyet is értek vele. A lényeg, amit szeretnék elmondani, és nem kell le venni rögtön a fejemet. Megnéztem az ablakból, mit csinál a pincsi a lánnyal a lényeg, hogy semmit nem éri fel, ha lefekszik a lány, akkor érné csak fel. Így én véleményem szerint esélytelen hogy legyenek kiskutyák. De a lényeg idén már nem de tavasszal ivartalanítatom .
2011. okt. 14. 17:04
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha a megfelelő időbe ér a tüzelés, lefekszik neki. Okosabbak, mint gondolnád. Amin a szuka is akarja, meglesz az aktus.
2011. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Akiteki ***** válasza:
89%
De lefekszik! Ne bízz benne, hogy nem.
2011. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!