Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Műtét nélkül valóban nincs...

Műtét nélkül valóban nincs esélye a túlélésre?

Figyelt kérdés
2 éves kan tacskó, szegénykét tegnap megrúgták és eltörött az álla. Azonnal állatorvoshoz vittem, elaltatták kapott valami injekciót és megröntgenezték. A doki szerint mindenképp műteni, különben soha nem fog enni. Egy debreceni állatklinikát ajánlott, de a műtét sajnos nagyon drága és nem tudom megfizetni. Vigyem esetleg másik orvoshoz? Tegnap óta nem evett semmit, nem is iszik.

2022. okt. 15. 17:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
4%
Biztos, hogy nem muttetnek egy kutyat. Azert a penzert ezerszer ertelmesebb dolgokat vehetsz, plusz nem hagyod szenvedni (mert rohadt nagy fajdalmakkal jar a labadozas, ha az altatast tuleli, nem verzik el, vagy ilyenek), es a menhelyrol kivihetsz egy ivartalanitott kutyat. Mindenki jol jar.
2022. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
34%
Minek olyannak állat, aki nem tud gondoskodni róla.
2022. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom, a kivégző injekcióra lenne pénzed. Vagy csak leütöd egy lapáttal? Cigizel? Arra van?
2022. okt. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Keress másik rendelőt is, ahol vállalnak ilyen műtétet. Talán lesz olcsóbb is. Egyre több orvos ad lehetőséget részlet fizetésre is. Talán úgy vállalhatni tudod.
2022. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
Az orvos nem hasra ütésből mondta valószínűleg, hogy meg kell műteni. Nincs valaki akitől tudsz anyagi segítséget kérni a műtéthez? Nem lehet utólag vagy részletben fizetni vagy ilyesmi? Minden esetre nem szabad várni vele… Gyorsan döntsd el mit teszel.
2022. okt. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ha lehetne is részletben fizetni, sajnos azt sem tudnám megengedni, mert ekkora összegnél túl hosszú időre eladósodnék. Szídhatottok a csóróságom miatt, de az az igazság, hogyha rólam lenne szó akkor a saját műtétemre sem lenne pénzem.
2022. okt. 15. 18:12
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Kérj kölcsön családtól, rokontól, baráttól.
2022. okt. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
De hogy történik ilyen? Milyen szadista barom rúg meg egy tacskót? Vagy esetleg ló rúgta meg? Nagyon sajnálom
2022. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Egy elhagyatott játszótéren sétáltunk kora hajnalban, ahol abban az időben senki nem szokott járni, így elengedtem kicsit póráz nélkük. Véletlenül épp arra járt valaki és a kutya utána szaladt és a nadrágjába harapott, az az idióta pedig megrúgta
2022. okt. 15. 18:18
 10/28 anonim ***** válasza:
97%

Sajnálom szegény kutyust, de ha engem támadna meg, akkor lehet én is reflexből megpróbálnám lerúgni.

Állatvédő szervezeteket tényleg fel lehetne keresni, vagy írd ki Facebookra számlaszámmal együtt, hátha van, aki segítene.

2022. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!