Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Viszket a kutya bőre spot-on...

Viszket a kutya bőre spot-on csepegtetés után, meddig normális?

Figyelt kérdés
A dobozán azt írja, a csepegtetés után egy napig előfordulhat, úgyhogy lassan el kéne múlnia de azt látom, idegesíti, kapkod a háta fele, ül tanácstalanul, és jön ide hozzám hogy megvakarjam. Nálatok mennyi ideig viszketett? Ha nagyon nem múlik el, vagy bőrtünetei lesznek, megmutatom a dokinak, de kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

2022. okt. 18. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom mennyire normalis, de SZERINTEM nem az. Az enyem soha nem viszketett tole. Volt egy fajta nyakorv amire allergias volt, viszketett tole de nagyon, lecsereltuk, es elmult neki.
2022. okt. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt egyszer olyan, hogy rátettem a kutyusra és ahol érte a bőrét ott foltokban tar kopaszra kihullott a szőre. Szerencsére ez nem a jellemző, de ha úgy látod nem múlik a viszketés fürdesd meg és/vagy kérd ki az állatorvos véleményét telefonon.
2022. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb. azon a napon, ritkán másnap. Hosszú szőrű kutya.
2022. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!