Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS hogy cseppentsek a kutyám...

SOS hogy cseppentsek a kutyám szemébe?

Figyelt kérdés

Kapott antibiotikumos szemcseppet és eddig nem volt baj, szépen hagyta, aztán egyszer csak megmakacsolta magát és nem engedi, nagyon ficánkol és képtelenség, lefogni se tudom. Már mindent próbáltam, kedvesen, szigorúan, parancsolva, könyörögve, rágcsálni valót, jutalmat kitenni, előtte, utána, (ha lenne harmadik kezem, akkor közben is próbáltam volna)


Nincs valami tuti tippetek? Semmi értelme a szemcseppezésnek, ha nem tudom rendszer szerint csinálni és csak rosszabb lesz.



2015. aug. 28. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogd be a száját, akkor nyugton szokott maradni, vagy keres még egy embert :D
2015. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
eddig úgy hagyta, hogy befogtam a száját és felemeltem a fejét. nem tudom mi lelte, miután szépen hagyta, mindig meg volt dicsérve. Lehet, hogy kamaszodik és amiatt vannak mostanában ilyen allűrjei? Sokmindennel csinálja ezt mostanában, hogy eddig szuperül ment aztán gondol egyet és inkább hisztizik :/
2015. aug. 28. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy oldottam meg, hogy lefektettem, s az oldalára döntöttem. Így le lehet fogni, s még cseppenteni is lehet. Nem a legjobb megoldás, de kivitelezhető volt számomra.
2015. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!