Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől jön cseppekben wc után...

Mitől jön cseppekben wc után a vére?

Figyelt kérdés

Van egy extra mini kan csivavám. 3 éves. Két hónapja voltunk bűzmirigy gyulladás végett állatorvosnál. Ki nyomta, kapott antibiotikum, gyulladáscsökkentő.

Néhány napja megy a hasa. Nyálkás hasmenéses széklet. Utána rendes, piros friss vér cseppeket hagy maga után helyeken. Péntekre kaptunk időpontot állatorvoshoz újra.



2022. okt. 19. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Én a helyedben keresnék olyan dokit, aki tud előbb fogadni.

Lehet bélgyulladád, parvo ......

2022. okt. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Lehet csak a hasmenés miatt vérzik, nekem macskám járt így, de akár komolyabb oka is lehet. Remélem minden rendben lesz.
2022. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kutya kedélyállapota amúgy jó, akkor valószínűleg a hasmenés okozta erőlködés miatt jön a vér, megrepedt a végbél.

De egy ilyen pici kutyánál ha pár napja ilyen komoly hasmenés van, akkor nem várnám ki a pénteket a helyedben, hanem nagyon sürgősen elvinném valahova.

2022. okt. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Amikor legutóbb voltunk állatorvosnál akkor is szóban volt ez a vér csepegés. Negatív lett parvora is covidra is. Stb.

Kedélye tökéletes.

2022. okt. 19. 12:05
 5/9 A kérdező kommentje:
Napi egyszer max kétszer kakál. Aminek hasmenés formája van. Szerencsére bent nem bírta tartani így tudtam észrevenni.
2022. okt. 19. 12:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

En meg ma elvinnem. Aztan a vegen ejszakara lesz rosszul es vakarhatod a fejed, hogy na akkor most hova a fenebe is vidd ugyeletre, plusz kezelik majd haromszor annyiert.

Na ezt inkabb jo lenne elkerulni szerintem.

2022. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Extra mini nincs. Még mini sincs. A csivava csak egy méretben van. Csak az agyon szaporított, a szaporító és a felelőtlen gazda révén elnyomorított és borzalmasan tartott kutyák lesznek extra minik.


A kutyád vérzik és te még péntekig vársz, nem teszel semmit? Gratulálok!

2022. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
giardia teszt?
2022. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hetes, egyetértek
2022. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!